اعطای مجوز برای یافتن لیتیوم در زیمبابوه

اعطای مجوز برای یافتن لیتیوم در زیمبابوه

به گزارش بازار نفت و گاز، Arkle Resources سه مجوز را در زیمبابوه با پتانسیل لیتیوم تضمین می کند. مدیران بر این باورند که این مجوزها، که محدوده کوچکی را پوشش می‌دهند، ورود کم‌هزینه‌ای به یکی از بزرگترین کشورهای تولیدکننده لیتیوم در جهان است.

یافتن لیتیوم

به Arkle (AIM:ARK) سه مجوز به وسعت 163 هکتار برای یافتن لیتیوم در ناحیه Insiza در استان جنوبی Matabeleland زیمبابوه اعطا شده است. مدیران بر این باورند که این مجوزها، که محدوده کوچکی را پوشش می‌دهند، ورود کم‌هزینه‌ای به یکی از بزرگترین کشورهای تولیدکننده لیتیوم در جهان است.

کارکنان Arkle زمین آزاد را شناسایی کردند، آن را میخکوب کردند و برای مجوز درخواست کردند. زمین شاهد استخراج محدود لپیدولیت در اواخر دهه 1960 بود. لپیدولیت یک ماده معدنی لیتیوم دار است که با اسپودومن همراه است.

پتانسیل گسترده لیتیوم

جان تیلینگ، رئیس، اظهار داشت: این یک تمرین آب توسط آرکل است. تجربه طولانی در زیمبابوه دارند و از تاریخچه و پتانسیل گسترده لیتیوم سنگ سخت در این کشور آگاه هستند. لیتیوم در اسپودومن / پگماتیت ها وجود دارد. اخیراً است که افزایش قیمت لیتیوم و پتانسیل شکاف عرضه گسترده برای پاسخگویی به تقاضای باتری، استخراج سنگ سخت لیتیوم را عملی کرده است.

رویکرد Arkle ورود کم هزینه به زیمبابوه و لیتیوم است. ما بررسی کرده‌ایم که چه زمینه‌ای در دسترس بود و سه مجوز به ما اعطا شد، که یکی از آنها یک تولیدکننده کوچک لپیدولیت بود. یک ماده معدنی مرتبط با لیتیوم. ما به بررسی فرصت های اضافی در فلزات باتری ادامه می دهیم.”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *