پروژه پایانه صادرات گاز طبیعی مایع لوئیزیانا

پروژه پایانه صادرات گاز طبیعی مایع لوئیزیانا

به گزارش بازار نفت و گاز، FERC ایالات متحده پروژه LNG مشترک المنافع در لوئیزیانا را تأیید می کند. پروژه LNG مشترک المنافع که در کرانه غربی کانال کشتی Calcasieu ساخته می شود، انتظار می رود ظرفیت مایع سازی 8.4 میلیون تن در هر ساعت را داشته باشد.

پروژه پایانه صادرات گاز طبیعی مایع

کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال ایالات متحده (FERC) پروژه پایانه صادرات گاز طبیعی مایع (LNG) مشترک المنافع LNG را با همین نام در لوئیزیانا تایید کرد. رگولاتور گفت که به درخواست شرکت برای مجوز طبق بخش 3 قانون گاز طبیعی (NGA) برای مکان‌یابی، ساخت و بهره‌برداری از پروژه میان‌جریان اعطا می‌کند.

پروژه LNG مشترک المنافع

پروژه LNG مشترک المنافع که برای ساخت در کرانه غربی کانال کشتی کالکاسیو پیشنهاد می شود، انتظار می رود ظرفیت مایع سازی 8.4 میلیون تن در سال (mtpa) داشته باشد. این در دهانه خلیج مکزیک در نزدیکی کامرون قرار خواهد گرفت و عمدتا دارای شش قطار پیش تصفیه گاز خواهد بود. تصمیم برای مجوز پروژه LNG پس از صدور بیانیه اثرات زیست محیطی نهایی (EIS) توسط کارکنان FERC در سپتامبر 2022 گرفته شده است.

پروژه پیشنهادی LNG مشترک المنافع

کارکنان کمیسیون اظهار داشتند که پروژه پیشنهادی LNG مشترک المنافع پس از اجرای اقدامات کاهشی توصیه شده در EIS منجر به اثرات نامطلوب زیست محیطی خاصی خواهد شد، اما بیشتر آنها به سطوح کمتر از قابل توجهی کاهش خواهند یافت.

FERC به پیشنهاد دهنده پروژه دستور داد تا مراحل ساخت و ساز و همچنین اقدامات کاهشی که توسط شرکت و کارکنان تنظیم کننده پیشنهاد شده است را دنبال کند.

تاثیرات عملیاتی پروژه LNG

ریچارد گلیک، رئیس FERC، گفت: دستور امروز نتیجه گیری در EIS را پذیرفته است که این مرکز تأثیرات بصری قابل توجهی بر برخی از جوامع عدالت محیطی اطراف خواهد داشت.

ودر حالی که من با این نتیجه‌گیری موافق هستم، معتقدم که باید به بازنگری و اصلاح رویکرد خود در مورد عدالت زیست‌محیطی ادامه دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه اثرات نامطلوب برای جوامع عدالت زیست‌محیطی را به‌اندازه کافی شناسایی می‌کنیم، آنها را تا حد ممکن کاهش می‌دهیم، و سپس به طور جدی بررسی می‌کنیم. آنها در تحلیل منافع عمومی ما هستند.

برآورد می شود که انتشار دی اکسید کربن عملیاتی پروژه LNG از 3.5 میلیون تن در سال فراتر رود. اعتقاد بر این است که این انتشار گازهای گلخانه ای انتشار دی اکسید کربن لوئیزیانا را نزدیک به 2 درصد نسبت به سطوح سال 2019 افزایش می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *