Manning Ventures برای خرید پروژه لیتیوم Bounty در کانادا

خرید پروژه لیتیوم Bounty در کانادا

به گزارش بازار نفت و گاز، Manning Ventures برای خرید پروژه لیتیوم Bounty در کانادا. منینگ قصد دارد یک رویکرد اکتشافی تهاجمی را برای ملک آغاز کند. Manning Ventures قراردادی را با SCD Investment برای به دست آوردن 100 درصد سهام پروژه لیتیوم Bounty در کانادا امضا کرده است.

قرارداد خرید پروژه لیتیوم Bounty در کانادا

این ملک که در منطقه خلیج جیمز در غرب مرکزی، کبک واقع شده است، شامل 89 ادعای معدنی به مساحت 4659 هکتار است. گفته می شود که منطقه پگماتیت جیمز بی کبک میزبان چندین ذخایر بزرگ پگماتیت لیتیوم است. طبق شرایط قرارداد فروش، SCD 25000 دلار کانادا (19481 دلار) به صورت نقدی و 2 درصد حق امتیاز خالص بازده ذوب ملک دریافت خواهد کرد.

منینگ اظهار داشت که این پروژه را به دلیل ماهیت آینده نگر آن برای میزبانی کانی سازی لیتیوم با سنگ سخت و پگماتیت خریداری می کند. به گفته این شرکت، اگرچه این پروژه میزبان چندین رخنمون شناخته شده پگماتیت است، اما شاهد کار متمرکز بر لیتیوم نبوده است. الکس کلنمن، مدیر عامل منینگ ونچرز گفت: «این خرید به نمایه Manning Ventures در بخش ذخیره‌سازی انرژی می‌افزاید.

کشف پگماتیت‌های حاوی لیتیوم

کبک همچنان یکی از حوزه‌های قضایی برتر برای کشف پگماتیت‌های حاوی لیتیوم است و با کسب اخیر، در منطقه‌ای که فرآیند صدور مجوز کارآمد و زیرساخت‌های نزدیک دارد. ما مشتاقانه منتظر توسعه آن در ماه های آینده هستیم.»

به گفته این شرکت، 29 منطقه به عنوان مناطق هدف در ملک شناسایی و با تصاویر هوایی تایید شده است. منینگ قصد دارد یک رویکرد اکتشافی تهاجمی را برای ملک آغاز کند. این شرکت اظهار داشت: «با توجه به موقعیت آن در کمربند گرین استون Eastmain، که همچنین برای رخدادهای طلای آینده‌نگر است، ژئوفیزیک هوابرد می‌تواند برای برجسته کردن دالان‌های کاملاً مغناطیسی مناسب برای وقوع پگماتیت استفاده شود.

برخی از کارهای زمینی بعدی در طول ماه های زمستان پیش بینی می شود که شامل بررسی رخنمون های برجسته و بازرسی بصری برای مواد معدنی لیتیوم می شود.

منینگ دارای 100 درصد سهام در دو ویژگی معدنی، یعنی پروژه Lac Simone و پروژه سنگ آهن Hope Lake در کبک است. در نوامبر سال جاری، این شرکت یک بررسی مغناطیسی هوابرد را در پروژه طلای دریاچه فلینت در شمال غربی انتاریو به پایان رساند. منینگ در حال حاضر در حال کسب اکثریت سهام در پروژه طلا است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *