آمریکا صادرکننده خالص فرآورده های نفتی باقی می ماند

آمریکا صادرکننده خالص فرآورده های نفتی باقی می ماند

صادرکننده خالص فرآورده های نفتی

اداره اطلاعات انرژی در چشم انداز سالانه انرژی 2023 خود پیش بینی کرد تقاضای بالای بین المللی برای فرآورده های نفتی منجر به ادامه رشد تولید ایالات متحده خواهد شد.

همراه با رشد نسبتاً آرام مصرف داخلی، این بدان معناست که ایالات متحده تا سال 2050 در تمام موارد چشم انداز سالانه انرژی 2023 صادرکننده خالص فرآورده های نفتی و گاز طبیعی باقی خواهد ماند.

EIA بسته به سه سناریوی اصلی خود، طیف وسیعی از احتمالات را برای تولید نفت و میعانات پیش بینی کرده است.

امسال EIA همچنین موارد زیر را به طور برجسته مطرح کرد:

انتشار CO2 مربوط به انرژی در تمام موارد چشم انداز سالانه انرژی 2023 به دلیل افزایش برق رسانی، راندمان بیشتر تجهیزات و تولید برق بدون کربن بیشتر است. از سال 2005 تا 2030، EIA تخمین می زند که انتشار CO2 بین 25 تا 38 درصد کاهش می یابد.

ظرفیت تولید انرژی های تجدیدپذیر در تمام مناطق ایالات متحده به طور سالانه رشد می کند، که با افزایش ظرفیت باتری نصب شده پشتیبانی می شود، در حالی که تولید زغال سنگ تا سال 2030 کاهش می یابد حدود 50 درصد نسبت به سطح فعلی.

اداره اطلاعات انرژی امریکا، رشد تولید ناخالص داخلی سالانه 1.9 درصدی را پیش بینی می کند و قیمت نفت برنت در سال 2050 به 101 دلار در هر بشکه می‌رسد، با گسترده تخمینی پایین 51 دلار در هر بشکه، و بالاترین قیمت 190 دلار در هر بشکه.

اختصاصی بازار نفت گاز پتروشیمی

منبع: اویل پرایس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *