انفجار آخرین نیروگاه زغال‌ سنگ نیوجرسی

انفجار آخرین نیروگاه زغال‌ سنگ نیوجرسی

به گزارش بازار نفت و گاز، آخرین نیروگاه زغال‌ سنگ نیوجرسی منفجر شد. هیمانشو ساکسنا، مدیر عامل استاروود انرژی، تاریخچه مختصری از کارخانه را که در سال 1994 شروع به کار کرد، بازگو کرد.

انفجار آخرین نیروگاه زغال‌سنگ

مقامات ایالت نیوجرسی، حامیان محیط زیست و مدیران انرژی امروز در سایت تولید لوگان در سوئدسبورو، نیوجرسی، گرد هم آمدند تا شاهد انفجار آخرین نیروگاه زغال‌سنگ این ایالت باشند. سخنرانان رویداد شامل: هیمانشو ساکسنا، مدیر عامل استاروود انرژی، مالک کارخانه لوگان، فرانک مینور، شهردار شهر لوگان، رامون کروز، رئیس باشگاه سیرا، و جوزف فیوردالیسو، رئیس هیئت مدیره دفتر خدمات عمومی نیوجرسی ، همه این رویداد را به عنوان پایان یک دوره مشخص کردند، که نشان دهنده شتاب بخشیدن به آینده انرژی پاک برای نیوجرسی و منطقه است.

سیاست حامیان محیط زیست

آقای ساکسنا تاریخچه مختصری از کارخانه را که در سال 1994 شروع به کار کرد، بازگو کرد. او همچنین از سیاست گذاران ایالتی، حامیان محیط زیست و آتلانتیک سیتی الکتریک به خاطر سال ها تلاشی که چارچوبی را برای این لحظه تاریخی ایجاد کرد، ستایش کرد.

طرح جامع انرژی پاک

آقای ساکسنا گفت: «ما می‌خواستیم به درخواست شفاف برای اقدامات کربن‌زدایی که یکی از اجزای اصلی اداره مورفی و دفتر خدمات عمومی نیوجرسی طرح جامع انرژی پاک است، پاسخ دهیم.»

ما با همکاری با سهامداران متعدد، یک طرح برد-برد ایجاد کردیم که بازنشستگی زودهنگام و دائمی کارخانه لوگان را ایجاد کرد و منجر به یکی از بزرگترین اقدامات کاهش CO2 در ایالت شد. و اکنون، مطابق با دستور قانونی نیوجرسی برای اجرای ذخیره سازی انرژی مورد نیاز فوری برای امنیت شبکه و تطبیق و به حداکثر رساندن منفعت هجوم عظیم انرژی های تجدیدپذیر ورودی از جمله باد فراساحلی، شرکت ما با Energy Management, Inc. این سایت را به یکی از بزرگترین پروژه های ذخیره انرژی در هر نقطه از ساحل شرقی تبدیل کنید.

پایان دوران زغال سنگ در نیوجرسی

آقای کروز گفت: «تخریب لوگان امروز پایان دوران زغال سنگ در نیوجرسی و یک گام بزرگ به سوی آینده انرژی پاک این ایالت است. «ذخیره باتری نقش مهمی در تقویت شبکه تمیز خواهد داشت، بدون اینکه هوای ما را آلوده کند یا سلامت جوامع آسیب پذیر را به خطر بیندازد. باشگاه سیرا سایر ایالت ها را تشویق می کند که از این مثال پیروی کنند. با ادامه فعالیت در حال حاضر، نیوجرسی می‌تواند یک رهبر ملی در زمینه انرژی پاک باشد و انتقال عادلانه را برای همه تضمین کند.»

آینده بهتر و پاک‌تر برای نسل‌های آینده

آقای فیورداسیلو گفت: «اقدامی که امروز انجام می‌دهیم، نقطه عطف تاریخی برای نیوجرسی است. می‌خواهم از گروه انرژی استاروود، کمیسیونرهای همکارم و همه کسانی که امروز در اینجا به آینده بهتر و پاک‌تر برای نسل‌های آینده کمک می‌کنند، تشکر کنم. با تعهد فرماندار مورفی، اهداف مشترک ما و اقدام جمعی، نیوجرسی پیشرو است. امروز ما گام بزرگی در جهت درست برداشته‌ایم که راه را برای آینده انرژی پاک نیوجرسی هموار می‌کند.»

ساعت 10:58 صبح، صدای آژیر از دور در اطراف کارخانه زغال‌سنگ شنیده شد. در 11:00 صبح، شاهدان شاهد بودند که آقای فیورداسیلو دکمه نمادین تخریب را فشار می‌داد و کارخانه زغال‌سنگ و پشته بلند در یک تپه کشویی که نمادی از اهمیت آن لحظه بود منفجر شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *