OKEA و M Vest دارایی های NCS را از Neptune Energy خریداری می کنند

0 6

OKEA و M Vest دارایی های NCS را از Neptune Energy خریداری می کنند. به گزارش بازار نفت و گاز دو شرکت OKEA ASA و M Vest Energy AS توافق کرده اند که برخی از دارایی های فلات قاره نروژ را از Neptune Energy Group Ltd خریداری کنند.

دارایی های واگذار شده شامل تولید میادین Draugen، Brage و Ivar Aasen و همچنین خط لوله نفت Edvard Grieg و خط لوله گاز Utsira High است. نپتون دیگر دارایی‌ها را در اختیار نخواهد داشت.

OKEA قرار است ۲.۲ درصد از سهام میدان Ivar Aasen را به دست آورد و سهم مالکیت خود را به ۲.۷۷۷ درصد افزایش دهد. M Vest قرار است ۰.۸٪ در واحد Ivar Aasen، ۷.۵۶٪ در میدان Draugen، ۴.۴٪ در واحد Brage، ۱.۲٪ در خط لوله نفت Edvard Grieg و ۱.۸٪ در خط لوله گاز Utsira High به دست آورد.

معامله بین OKEA و Neptune منوط به تکمیل معامله بین Neptune و M Vest و تاییدیه های مرسوم دولتی است. با تکمیل قرارداد، چشم انداز تولید OKEA برای سال ۲۰۲۲ از ۱۷۰۰۰-۱۸۰۰۰ بو در روز به ۱۸۰۰۰-۱۹۰۰۰ بو در روز افزایش می یابد.

مجموع فروش تا ۳۵ میلیون دلار است. کلیه تعهدات انحلال به خریداران منتقل خواهد شد. تاریخ لازم‌الاجرا شدن موافقت‌نامه‌ها، ۱ ژانویه ۲۰۲۲ است، مشروط به تأیید وزارت.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و به روزرسانی ها، مستقیماً در صندوق ورودی خود، اینجا ثبت نام کنید.
شما می توانید در هر زمان اشتراک خود را لغو کنید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.