OKEA و M Vest دارایی های NCS را از Neptune Energy خریداری می کنند

OKEA و M Vest دارایی های NCS را از Neptune Energy خریداری می کنند

OKEA و M Vest دارایی های NCS را از Neptune Energy خریداری می کنند. به گزارش بازار نفت و گاز دو شرکت OKEA ASA و M Vest Energy AS توافق کرده اند که برخی از دارایی های فلات قاره نروژ را از Neptune Energy Group Ltd خریداری کنند.

دارایی های واگذار شده شامل تولید میادین Draugen، Brage و Ivar Aasen و همچنین خط لوله نفت Edvard Grieg و خط لوله گاز Utsira High است. نپتون دیگر دارایی‌ها را در اختیار نخواهد داشت.

OKEA قرار است 2.2 درصد از سهام میدان Ivar Aasen را به دست آورد و سهم مالکیت خود را به 2.777 درصد افزایش دهد. M Vest قرار است 0.8٪ در واحد Ivar Aasen، 7.56٪ در میدان Draugen، 4.4٪ در واحد Brage، 1.2٪ در خط لوله نفت Edvard Grieg و 1.8٪ در خط لوله گاز Utsira High به دست آورد.

معامله بین OKEA و Neptune منوط به تکمیل معامله بین Neptune و M Vest و تاییدیه های مرسوم دولتی است. با تکمیل قرارداد، چشم انداز تولید OKEA برای سال 2022 از 17000-18000 بو در روز به 18000-19000 بو در روز افزایش می یابد.

مجموع فروش تا 35 میلیون دلار است. کلیه تعهدات انحلال به خریداران منتقل خواهد شد. تاریخ لازم‌الاجرا شدن موافقت‌نامه‌ها، 1 ژانویه 2022 است، مشروط به تأیید وزارت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *