بهینه‌ سازی پروژه‌ های حفاری تونل از ابتدا تا انتها

بهینه‌ سازی پروژه‌ های حفاری تونل از ابتدا تا انتها

به گزارش بازار نفت و گاز، نورمت چگونه پروژه های حفاری تونل را از ابتدا تا انتها بهینه می کند. پیچیدگی‌های زیادی پشت بهینه‌سازی پروژه‌های حفاری تونل وجود دارد، اما به طور کلی یک دستورالعمل ساده برای اطمینان از کارآمدی ماشین‌های TBM و به حداقل رساندن مصرف آب وجود دارد. انتخاب محصولات مناسب و استفاده از آنها همانطور که در نظر گرفته شده است.

بهینه‌سازی پروژه‌های حفاری تونل

پیچیدگی‌های زیادی پشت بهینه‌سازی پروژه‌های حفاری تونل وجود دارد، اما به طور کلی یک دستورالعمل ساده برای اطمینان از کارآمدی ماشین‌های TBM و به حداقل رساندن مصرف آب وجود دارد. انتخاب محصولات مناسب و استفاده از آنها همانطور که در نظر گرفته شده است.

Normet به هدایت فناوری نوآورانه و پایداری در صنعت معدن اختصاص دارد و با ترکیبی از تحقیق و توسعه مستمر برای بهبود محصولات، همراه با کمک های خود در محل، به مشتریان کمک می کند تا پروژه های TBM خود را بهینه کنند.

بخش تحقیق و توسعه

فناوری معدن با رابین سوئیفت، مدیر پروژه های TBM Normet برای کسب اطلاعات بیشتر صحبت کرد.

سوئیفت توضیح می‌دهد: در بخش تحقیق و توسعه، ما باید مطمئن شویم که محصولات ما کارآمد هستند، اما همچنین می‌دانیم که استفاده صحیح از افزودنی در محل تأثیر زیادی بر مصرف آب خواهد داشت.

همه چیز خوب است که یک محصول واقعاً خوب داشته باشیم، اما اگر آن‌ها از آن همانطور که در نظر گرفته شده برای بهینه‌سازی عملکرد و تطبیق‌پذیری سیستم تهویه خاک استفاده نکنند، برای ما به یک جنگ قیمت تبدیل می‌شود، و این برای هیچ‌کس خوب نیست. . ورود به یک رقابت قیمت فقط باعث کاهش نرخ های بازار می شود.

پشتیبانی در محل

برای کمک به مشتریان در استفاده بیشتر از این محصولات، Normet پشتیبانی در محل ارائه می دهد. اطمینان از راندمان شامل همه چیز است، از اطمینان از پر شدن مناسب محفظه کاری تا اصلاح شرایط خاک با آب به طوری که مواد افزودنی فوم واکنش بهتری نشان دهند.

تیم تحقیق و توسعه Normet اخیراً محدوده نرم‌کننده خاک خود را به‌روزرسانی کرده است که باعث کاهش بیشتر گشتاور سر برش TBM، ابزار سر برش و سایش پیچ می‌شود و ویژگی‌های جریان گل‌وخاک را بهبود می‌بخشد و همچنین مجموعه نسل بعدی Tail Sealants خود را راه‌اندازی می‌کند.

توسعه تخصصی

فرآیند توسعه طیف گسترده ای از درزگیرهای دم با چالش های زیادی همراه بود، به خصوص به عنوان زمینه ای که برای کاربردهای خاص بسیار تخصصی است.

به گفته سوئیفت: «به‌جز گریس‌های اصلی بلبرینگ، بسیاری از این محصولات از استانداردهای آزمایش پیروی نمی‌کنند، زیرا این یک خط تولید بسیار خاص است، بنابراین بسیاری از کارهایی که ما انجام می‌دهیم توسعه آزمایش برای تکرار نحوه عملکرد محصولات است. روی دستگاه.”

برای درزگیر دم، شما نیازهای کمی دارید. باید قابل پمپاژ باشد، تراکم پذیر باشد، باید بتواند با برس های سیمی مهر و موم ایجاد کند، باید خواص ضد شستشوی خوبی داشته باشد، و باید زیست تخریب پذیر باشد.

مشکل این است که اگر یک محصول ضد شستشوی عالی ایجاد کنید، این احتمال وجود دارد که خواص پمپ‌پذیری وحشتناکی داشته باشد. بسیاری از چیزهایی که ما در این محصول می‌خواهیم تقریباً غیر شهودی هستند، بنابراین تلاش برای درست کردن آن مانند یک اقدام متعادل است.

حفاری تونل بدون مواد شیمیایی

پروژه های حفاری تونل بدون مواد شیمیایی امکان پذیر نیست، بنابراین Normet مجموعه گسترده ای از محصولات TBM، از جمله TamSoil (فوم ها و پلیمرهای تهویه کننده خاک)، درزگیرهای دم TamSeal و طیف TamGrease را ارائه می دهد.

از توسعه تا کمک به راه اندازی و اجرای پروژه، Normet از مشتریان خسته کننده تونل از ابتدا تا انتها پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مواد شیمیایی ویژه Normet برای تونل زنی TBM، یا خرید فناوری TBM برای سایت خود، از وب سایت آنها دیدن کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *