حفاظت از آتش غیرفعال هیدروکربنی در تاسیسات نفت و گاز

حفاظت از آتش غیرفعال هیدروکربنی در تاسیسات نفت و گاز

به گزارش بازار نفت، Hempel Hempafire XTR 100 را برای حفاظت از آتش غیر فعال هیدروکربنی از دارایی های پایین دستی O&G راه اندازی کرد. Hempafire XTR 100 یک پوشش اپوکسی متورم، فولاد را در هنگام آتش سوزی استخر هیدروکربنی عایق می کند و ظرفیت تحمل بار فولاد را تا چهار ساعت افزایش می دهد.

حفاظت از آتش غیر فعال

پس از 10 سال موفقیت مداوم در بازار حفاظت از آتش غیرفعال (PFP) با طیف وسیعی از محصولات سلولزی خود، Hempel امروز اولین محصول خود را برای بخش هیدروکربنی PFP عرضه کرد: Hempafire XTR 100. ارائه حفاظت در برابر آتش غیرفعال هیدروکربنی با گواهی UL 1709 در یک دستگاه سبک وزن. Hempafire XTR 100 با پوشش با ضخامت لایه خشک کم، ایمنی و مزایای پروژه قابل توجهی را برای مشتریان ارائه می دهد.

آتش سوزی در تاسیسات نفت و گاز

در تاسیسات نفت و گاز، آتش سوزی می تواند فاجعه آمیز باشد. ممکن است جان ها از بین برود و خسارت به میلیون ها دلار برسد. به همین دلیل است که Hempel پوشش هیدروکربنی PFP جدید Hempafire XTR 100 خود را عرضه کرده است.

Hempafire XTR 100 یک پوشش اپوکسی متورم، فولاد را در هنگام آتش سوزی استخر هیدروکربنی عایق می کند و ظرفیت تحمل بار فولاد را تا چهار ساعت افزایش می دهد. این امر زمان بیشتری را برای تخلیه ایمن پرسنل و حفاظت از دارایی ها و تجهیزات ارزشمند می دهد در حالی که تیم های آتش نشانی آتش را خاموش می کنند. این پوشش به طور خاص برای بخش نفت و گاز، مانند پالایشگاه های پایین دستی و کارخانه های پتروشیمی طراحی شده است.

محافظ از تاسیسات نفت و گاز

Hempafire XTR 100 محافظت در برابر آتش با گواهی UL 1709 را در ضخامت لایه خشک کم ارائه می دهد. به گفته کریستوفر مارتین، مدیر محصول جهانی Hempel Hydrocarbon PFP، این بدان معناست که PFP کمتری مورد نیاز است، که زمان درخواست و هزینه های کلی پروژه را برای صاحبان دارایی، اپراتورها و اعمال کننده ها کاهش می دهد.

مشتریان ما به ما می گویند که اعمال پوشش های PFP ممکن است دشوار و زمان بر باشد. Hempafire XTR 100 بر این مشکلات غلبه می کند. این یک پوشش سبک وزن PFP است و در ضخامت های لایه خشک کم برای برآورده کردن الزامات حفاظت در برابر آتش یک پروژه اعمال می شود که میزان PFP مورد نیاز را کاهش می دهد.

این امر وزن کل اعمال شده در هر متر مربع را کاهش می دهد و با تسهیل حمل و نقل و ساخت و ساز و کاهش هزینه های کلی پروژه، مزایای بیشتری را به همراه دارد. برای ساده‌تر کردن پیچیدگی پروژه برای مشتریان، Hempafire XTR 100 را می‌توان هم در ساختارهای چوبی و هم برای سازه‌های مدولار اعمال کرد و فقط به تقویت مش در اطراف فلنج‌های بخش نیاز دارد.

او ادامه می دهد: «Hempafire XTR 100 نیز به بهره وری بالا کمک می کند. یک سیستم 2 ساعته Hempafire XTR 100 را می توان در یک روز کاری اعمال کرد و بخش های پوشش داده شده را می توان روز بعد جابجا کرد. این به اپلیکاتورها امکان می دهد تا بهره وری را افزایش دهند، به خصوص در هنگام استفاده از محصول در فروشگاه.

محصولات ضد آتش در تاسیسات نفت و گاز

همپل در حال حاضر تامین کننده پیشرو در بازارهای نفت و گاز است. با افزودن Hempafire XTR 100 به مجموعه خود، این شرکت اکنون می تواند مجموعه کاملی از محصولات را برای صنعت نفت و گاز ارائه دهد و به مشتریان یک تامین کننده جهانی تک منبعی برای تمام پروژه های نفت و گاز آنها ارائه دهد.

ما مفتخریم که می توانیم مجموعه کاملی از محصولات اثبات شده و پیشرو در بازار را به مشتریان ارائه دهیم. کریستوفر مارتین می‌گوید: با افزودن هیدروکربن PFP، مشتریان ما اکنون می‌توانند از Hempel به عنوان یک تامین‌کننده تک منبع قابل اعتماد و جهانی برای تمام پروژه‌های نفت و گاز خود استفاده کنند.

Hempafire XTR 100 در 23 ژوئن عرضه شد و در زمان عرضه در بسیاری از بازارهای سراسر جهان در دسترس است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *