توسعه میدان نفتی پایلوت در فراساحل بریتانیا

توسعه میدان نفتی پایلوت در فراساحل بریتانیا

به گزارش بازار نفت، Orcadian Energy به دنبال NSTA برای توسعه میدان نفتی پایلوت در فراساحل بریتانیا است. علاوه بر ارائه FDP، Orcadian یک فرآیند ساخت‌یافته مزرعه‌سازی را برای میدان نفتی که در مجوز دریای شمال P2244 Block 21/27a قرار دارد، آغاز کرده است.

توسعه میدان نفتی پایلوت

Orcadian Energy پیش نویس طرح توسعه میدان (FDP) را برای میدان نفتی پایلوت خود در دریای شمال بریتانیا به سازمان انتقالی دریای شمال (NSTA) ارائه کرده است.

محدوده کار تحت پیش نویس FDP شامل توسعه میدان با استفاده از یک کشتی FPSO و یک جفت سکوی سرچاهی با استفاده از نیروی تامین شده توسط یک توربین بادی شناور است.

علاوه بر ارائه FDP، شرکت توسعه نفت و گاز مستقر در بریتانیا یک فرآیند ساخت‌یافته مزرعه را برای میدان نفتی آغاز کرده است.

میدان نفتی پایلوت در دریای شمال

میدان نفتی پایلوت در مجوز دریای شمال P2244 Block 21/27a قرار دارد که در حال بهره برداری و مالکیت کامل آن Orcadian است.

استیو براون، مدیرعامل Orcadian گفت: «ارائه پیش‌نویس FDP نقطه عطف مهم دیگری برای توسعه پایلوت است و بلوغ پروژه را برجسته می‌کند.

تمرکز ما بر کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به این معنی است که این پروژه به ویژه برای شرکت هایی که مایل به کاهش شدت انتشار گازهای گلخانه ای خود هستند جذاب خواهد بود، در حالی که معرفی کمک هزینه های سرمایه گذاری به عنوان بخشی از مالیات سود انرژی مطمئناً اپراتورها را تشویق می کند تا سرمایه گذاری در انرژی داخلی را دو برابر کنند. امنیت.

ما مشتاقانه منتظر افزایش سطح علاقه به پروژه خود و ارائه به روز رسانی های بیشتر با پیشرفت فرآیند هستیم.

ذخایر میدان نفتی Pilot

اورکادیان گفت که دارای 79 میلیون بشکه ذخایر 2P در میدان نفتی Pilot است و FDP پیشنهادی آن بر اساس کار قبلی خود در فرآیند انتخاب مفهوم است.

این شرکت در دسامبر سال گذشته یک نامه بدون اعتراض از NSTA برای مفهوم کم انتشار خود دریافت کرد.

FDP کم آلاینده برای Pilot بر اساس FPSO است، با 34 چاه که توسط یک دکل جک آپ از طریق یک جفت سکوی سر چاه حفر می شود و از نیروی یک توربین بادی شناور استفاده می کند.

NSTA و Orcadian در ماه های آینده پیش نویس FDP را مورد بحث و توافق قرار خواهند داد و تصویب آن منوط به نهایی کردن بودجه توسعه مرتبط است.

به گفته Orcadian، مالیات سود انرژی (EPL)، که توسط دولت بریتانیا در ماه گذشته معرفی شد، به طور اساسی اقتصاد یک معامله مزرعه را بهبود بخشیده است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *