پلتس متال گزارش قیمت فلزات استیل و فولاد

, ,
پلتس متال

مجله پلتس متال گزارش قیمت پلتس فلزات استیل و فولاد به صورت روزانه منتشر می کند. پلتس متال فلزات و پلتس استیل به صورت تخصصی قیمت های روزانه را بررسی می کند. پلتس متال بخشی از Fastmarkets است. اگر به دنبال آخرین اخبار و قیمت فلزات، متال و استیل هستید مجله پلتس اطلاعات کاملی از بازار فلزات را در اختیار شما قرار می دهد. اکنون metalbulletin.com بخشی از سایت fastmarkets.com است.

پلتس متال

مجله پلتس متال به بررسی قیمت های روزانه انواع متال و فلزات در بازار می پردازد. Fastmarkets MB، که قبلا به عنوان Metal Bulletin شناخته می شد، یک ناشر بین المللی در حوزه فلزات است. پلتس متال ارائه دهنده اطلاعات تخصصی برای بازارهای جهانی فولاد، استیل و فلزات قراضه است.

برای دریافت آخرین نسخه مجله پلتس متال و گزارش قیمت پلتس فلزات استیل و فولاد می توانید با ما در تماس باشید.

راه های پشتیبانی

واتس اپ: 09337813003
ایمیل: iroilmarket2@gmail.com

مجله پلتس متال

ظاهر جدید و تجربه بهبود یافته به این معنی است که می توانید به داده های قیمت، اخبار و اطلاعات بازار فلزات استیل و فولاد در Fastmarkets دسترسی داشته باشید. با استفاده از داده های این مجله می توانید اطلاعات بسیار خوبی از بازار فلز، متال و استیل بدست آورید. کشف بیش از 2000 قیمت، اخبار و تحلیل در بازارهای فلزات اولیه و ثانویه در این نشریه تخصصی در دسترس است. مجله پلتس متال فلزات اساسی، مواد معدنی صنعتی، سنگ معدن و آلیاژها، فولاد، قراضه و مواد خام فولادی را پوشش می دهد.

مجله پلتس متال

گزارش پلتس متال

Fastmarkets بیش از 130 سال تخصص در زمینه انواع محصولات فلزی دارد. هدف Fastmarkets این است که پیشروترین و قابل اعتمادترین خدمات گزارش قیمت و اطلاعاتی در بازار جهانی متال باشد. Fastmarkets با استفاده از روش‌های شفاف و قابل ممیزی برای گزارش داده‌ها و بینش‌ها در صنایع مختلف فلزات و استیل، تصویر واضحی از بازارها و تأثیرات آنها بر تجارت و زنجیره تأمین را به علاقه‌مندان ارائه می‌کنیم.

پلتس فلزات

مجله متال بولتن حاوی آخرین قیمت سنگ آهن و محصولات فولادی است. همچنین تحلیل بازار کلیه محصولات معدنی می باشد. پلتس فلزات همه روزه در دسترس فعالان صنعت فلزات در جهان است. پلتس بولتن علاوه بر انتشار ماهانه و پیش بینی تحولات صنعت فلز، نشریه ای روزانه برای فلزات منتشر می کند. مجله پلتس فلزات قیمت محصولات معدنی و فلزی را به صورت روزانه بررسی می کند.

پلتس متال

مجله پلتس متال بولتن یکی از راه های دسترسی فعالان صنعت به قیمت سنگ آهن و فولاد و تحلیل وضعیت بازار محصولات فلزی است. مجله پلتس متال حاوی آخرین قیمت سنگ آهن و محصولات فولادی، اطلاعات و اخبار فناوری جدید فولاد، فلزات و تحولات آنها، تحلیل بازار فولاد و کلیه محصولات معدنی می باشد.

پلتس استیل

مجله پلتس استیل، اطلاعات تخصصی در مورد بازار استیل در اختیار تجار قرار می دهد. بررسی و تحلیل قیمت های فعلی و آینده بازار به تجارت استیل کمک بسیاری می کند. بسیاری از شرکت های وابسته به محصولات استیل با استفاده از داده های این مجله می توانند بیشن عمیقی نسبت به آینده بازار استیل پیدا کنند.

پلتس متال گزارش قیمت فلزات استیل و فولاد

بررسی مجله متال بولتن

مجله متال بولتن محصولی از گروه متال بولتن می باشد. برای بیش از 100 سال، دو نشریه پوشش قطعی قیمت‌های بازار فولاد و فلزات را ارائه کرده‌اند: متال بولتن و بازار فلزات آمریکا.

American Metal Market و Metal Bulletin مدت‌هاست که اخبار بازار و تحولات قیمت‌ها را به صورت آنلاین ارائه کرده‌اند و متعاقباً FastMarkets به آنها پیوست. در همین حال، روندهای بلندمدت، تحلیل ها و مقالات بلندمدت به صورت چاپی و PDF برای بازار فلز ایالات متحده کتاب های الکترونیکی توسط Metal Bulletin و American Metal Market منتشر می شوند.

صادرات مواد خام فولادی

صادرات مواد خام فولادی به خارج از کشور برای 10 ماه سال 2022 66.4 درصد سالانه، محصولات نورد 66.6 درصد سالانه و محصولات نیمه تمام 70.3 درصد سالانه کاهش یافته است. در ژانویه تا اکتبر 2022، شرکت های فولادی اوکراین صادرات فلزات آهنی را 66.4 درصد در مقایسه با مدت مشابه در سال 2021 کاهش دادند. به 5.48 میلیون تن. از نظر پولی، صادرات در این دوره با 63.9 درصد کاهش در سال به 4.15 میلیارد دلار رسید. این را داده های خدمات گمرکی دولتی نشان می دهد.

صادرات آهن آلات خام

در 10 ماهه سال 2022، صادرات آهن خام با 56.5 درصد کاهش سالانه به 1.15 میلیون تن و ضایعات فلزی با 92.5 درصد سال به سال به 37.8 هزار تن کاهش یافته است. صادرات محصولات نیمه تمام به خارج از کشور در ژانویه تا اکتبر 2022 با 70.3 درصد کاهش در سال به 1.73 میلیون تن و فولاد نورد با 66.6 درصد در سال به 2.26 میلیون تن کاهش یافت.

در ساختار صادرات فلزات آهنی برای 10 ماه سال 2022، سهم محصولات نیمه تمام 31.6 درصد، مواد خام فولادی (آهن، فروآلیاژ، قراضه) 27.1 درصد، فولاد نورد 41.3 درصد بوده است.

بررسی قیمت های بازار فلزات

ماموریت گروه پلتس ارائه اطلاعات قیمتی پیشرو، از جمله معیارهای مستقل صنعت، به صنایع فلزات و معدن است. بنابراین زمان آن فرا رسیده است که دو مجله با متحد شدن به عنوان مجله بازار فلزات، این نقش مهم را تکمیل کنند. مجله بازار فلزات اطلاعات جامعی در مورد بازارهای فولاد و استیل در اختیار بازرگانان و تولیدکنندگان قرار می دهد.

مجله پلتس متال و پلتس فلزات استیل و فولاد با گردآوری نقاط قوت و میراث دو نسخه قبلی خود برای پوشش تحولات بین المللی و ایالات متحده، از اولین شماره خود در ماه فوریه، روندها و تحولات بلندمدت قیمت، عرضه، تقاضا، تولید و فناوری را پوشش خواهد داد. از ضایعات و مواد خام استخراج شده تا استفاده نهایی، پروفایل ها، تجزیه و تحلیل ها، خلاصه داده ها، بررسی ها و پیش بینی ها را برای زنجیره تامین کامل جهانی ارائه می دهد.

قیمت فلزات و مواد معدنی

ردیابی، نمودار، مقایسه و صادرات بیش از 950 قیمت جهانی فلز و معدن با داده های قیمت مجله پلتس متال و پلتس فلزات استیل و فولاد در دسترس است. مجله پلتس متال اطلاعات و بینش قیمت را برای درک نیروهای محرک نوسانات بازار، تفسیر تحولات اقتصادی و درک عوامل موثر بر زنجیره تامین در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت پلتس فلزات متال منعکس کننده بازار فلزات است و هر دو طرف خرید و فروش معاملات را ارزیابی می کند. استراتژی خود را با داده‌های قیمتی پلتس فلزات استیل و فولاد که بی‌طرفانه، مطابق با IOSCO، معیار و مورد استفاده صنعت فلزات در سراسر جهان است، به‌روزرسانی کنید.

اخبار فلزات و تحلیل بازار

با اخبار و پوشش بازار از شبکه گسترده خبرنگاران آموزش دیده و تحلیلگران قیمت پلتس، در ارتباط بمانید و حرکت در اطراف بازارهای فلزات و معادن خود را درک کنید. مجله پلتس متال شما را در مورد مواد خام فولاد و فولاد، ضایعات و ثانویه، سنگ معدن و آلیاژ، فلزات اساسی، فلزات جزئی، بازارهای مواد معدنی صنعتی، از جمله انتقال انرژی و چگونگی تغییر آن پوشش می دهد، بنابراین شما همیشه از رقبا جلوتر خواهید بود.

پیش بینی بازار فلزات

روش پیش‌بینی قیمت مجله پلتس متال و پلتس فلزات استیل و فولاد شامل مبانی عرضه و تقاضا، نگاهی عمیق به هزینه‌های اساسی و حاشیه‌های ضمنی و همچنین احساسات بازار است. مجله متال از تخصص تحلیلگران داخلی خود استفاده می کند که بیش از 30 سال تجربه تخصصی پیش بینی دارند و به شدت به جمع آوری داده ها و بینش شبکه گسترده ای از خبرنگاران متکی هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *