تامین برق با توربین گاز LM6000 در تگزاس

,
تامین برق با توربین گاز LM6000 در تگزاس

به گزارش بازار نفت و گاز، WattBridge ایستگاه نسل 288 مگاواتی Mark One را در تگزاس راه اندازی کرد. پروژه برق Mark One، که دارای شش بسته توربین گاز LM6000 از ProEnergy است، قدرت پیکینگ با شروع سریع و کم انتشار را برای سیستم شبکه ERCOT تامین می‌کند تا امنیت انرژی را در دوره‌های اوج تقاضا تامین کند.

تامین برق تگزاس

WattBridge Energy آغاز عملیات تجاری در نیروگاه 288 مگاواتی Mark One گازی در شهرستان برازوریا، تگزاس، ایالات متحده را اعلام کرد.

به گفته این تولیدکننده برق مستقر در ایالات متحده، ایستگاه Mark One برای سیستم شبکه برق شورای قابلیت اطمینان تگزاس (ERCOT) با تامین قدرت پیکینگ با شروع سریع و کم آلایندگی پاسخگو خواهد بود.

این نیروگاه دارای شش بسته توربین گاز LM6000 از ProEnergy است.

تاسیسات تولید برق

WattBridge Energy گفت که ایستگاه جدید، که چهارمین تاسیسات تولید برق این شرکت در 36 ماه گذشته است، توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر را تقویت خواهد کرد. انتظار می‌رود این ایستگاه امنیت انرژی را در دوره‌های اوج تقاضا، مانند هوای سرد یا گرم بسیار فراهم کند.

مایس میدلتون، سناتور ایالت تگزاس، گفت: این نیروگاه دقیقاً همان چیزی است که شبکه تگزاس ما به آن نیاز دارد. تولید برق حرارتی قابل اطمینان تر و قابل انتقال که وقتی خورشید نمی تابد و باد نمی وزد، کار می کند.

تولید برق حرارتی

WattBridge با زیرساخت‌های آمریکایی ساخته شده است تا قدرت مورد انتظار تگزاسی‌ها را ارائه دهد.

تجهیزات کارخانه، مهندسی، ساخت و بهره برداری از ایستگاه تولید Mark One به ProEnergy سپرده شد.

تامین مالی ایستگاه Mark One توسط MUFG Union Bank، CoBank ACB و Truist Bank تسهیل شد.

تامین کننده گاز

ConocoPhillips تامین کننده گاز این تاسیسات است، در حالی که Enbridge Brazoria Interconnector Gas Pipeline و Enbridge Texas Eastern Transmission انتقال گاز را مدیریت می کنند.

CenterPoint Energy Houston Electric به عنوان ارائه‌دهنده خدمات انتقال آن عمل می‌کند، در حالی که Shell Energy آمریکای شمالی (ایالات متحده) برق را از ایستگاه تولید تگزاس دریافت خواهد کرد.

مجموعه عملیاتی

طبق گفته WattBridge، مجموعه عملیاتی این شرکت از شش واحد LM6000 با تولید 288 مگاوات در ژانویه 2021 به 30 واحد LM6000 رسیده است که در حال حاضر انرژی کافی برای تامین انرژی یک میلیون خانوار را تامین می کند.

مایک آلوارادو، رئیس انرژی WattBridge، گفت: WattBridge به یک بازیگر اصلی در صنعت تبدیل شده است که در حین پیشبرد کربن زدایی، انعطاف پذیری شبکه را تضمین می کند.

ما اکنون 2400 مگاوات عملیاتی یا در دست ساخت داریم و با قطعیت نظارتی در حال ظهور و ساختار بازار موثر می‌توانیم 1600 مگاوات دیگر را برای ERCOT اجرا کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *