تولید شرکت نفتی Neptune Energy در آلمان

,
تولید شرکت نفتی Neptune Energy در آلمان

به گزارش بازار نف و گاز، نپتون انرژی تولید را در چاه Rӧmerberg 6 در خارج از ساحل آلمان آغاز کرد. چاه رومربرگ 6 نهمین چاه تولیدی میدان رومربرگ را نشان می‌دهد و انتظار می‌رود به افزایش نرخ تولید این میدان، ارتقای تصفیه آب و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای مرتبط با شعله‌ور شدن کمک کند.

تولید شرکت نفتی Neptune Energy

شرکت نفتی Neptune Energy مستقر در بریتانیا تولید اولین نفت را از چاه Rӧmerberg 6 خود در شهر Speyer در جنوب غربی آلمان آغاز کرده است. به گفته این شرکت، آزمایش‌های اولیه تولید نرخ جریان تا 1800 بشکه معادل نفت در روز (boepd) را نشان داد.

میدان رومربرگ که در سال 2003 کشف شد و تولید آن در سال 2008 آغاز شد، 50 درصد متعلق به Neptune Energy است که اپراتور آن نیز هست، در حالی که Palatina GeoCon مالک 50 درصد باقی مانده سهام است.

افزایش تولید 3700 بشکه در روز

چاه رومربرگ 6 نهمین چاه تولیدی در میدان است و انتظار می‌رود تولید نپتون در دره راین را به حدود 3700 بشکه در روز افزایش دهد. نپتون گفت که شروع تولید در Rӧmerberg 6 آن را قادر می سازد تا برنامه های توسعه کامل خود را به بلوغ برساند.

سرمایه گذاری در تاسیسات سطحی

این طرح ها شامل سرمایه گذاری در تاسیسات سطحی برای حمایت از نرخ تولید بالاتر، ارتقاء تصفیه آب و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مرتبط با شعله ور شدن است.

مدیر عامل Neptune Energy آلمان، Andreas Scheck گفت: چاه رومربرگ 6 سهم قابل توجهی در تولید نپتون در کشور دارد و نقطه عطف مهمی در توسعه این میدان است. ما متعهد به توسعه بیشتر میدان نفتی رومبرگ و افزایش ظرفیت تولید در سال‌های آینده هستیم.

آغاز تولید Neptune Energy

Neptune Energy تولید را در چاه Rӧmerberg 6 در فراساحل آلمان آغاز کرد. چاه Romerberg 6 نهمین چاه تولیدی در میدان Romerberg است. انتظار می رود به افزایش نرخ تولید میدان Romerberg، بهبود تصفیه آب و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کمک کند.

تولید نفت در میدان رومربرگ

در اکتبر سال گذشته، نپتون مجوزی از اداره معدن دولتی راینلند-فالتز دریافت کرد تا حد تولید در میدان رومربرگ را افزایش دهد. این شرکت گفت که این تایید نتیجه تلاش مستمر آن برای افزایش حد تولید میدانی در رومربرگ برای بیش از شش سال است.

این شرکت گفت که این بر اساس یک ارزیابی کامل اثرات زیست محیطی و مشاوره عمومی بود. Neptune Energy یک شرکت مستقل جهانی E&P است که در سراسر اروپا، شمال آفریقا و آسیا اقیانوسیه فعالیت دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *