تامین فناوری فرآیند LNG اختصاصی

,
تامین فناوری فرآیند LNG اختصاصی

به گزارش بازار نفت و گاز، Air Products برای تامین فناوری فرآیند LNG برای پروژه Rio Grande LNG اقدام می کند. سه قطار مایع‌سازی گاز طبیعی که فاز 1 پروژه ریو گراند ال‌ان‌جی NextDecade را تشکیل می‌دهند، از تجهیزات مایع‌سازی عرضه‌شده توسط Air Products استفاده خواهند کرد.

تامین فناوری فرآیند LNG

Air Products توسط Bechtel Energy برای ارائه فناوری و تجهیزات فرآیند گاز طبیعی مایع (LNG) اختصاصی خود برای فاز 1 پروژه ریو گراند LNG در تگزاس درگیر شده است.

Bechtel Energy پیمانکار EPC برای تأسیسات صادرات LNG NextDecade واقع در بندر براونزویل است.

تجهیزات مایع‌سازی

سه قطار مایع‌سازی گاز طبیعی که فاز 1 پروژه ریو گراند LNG را تشکیل می‌دهند، از تجهیزات مایع‌سازی عرضه‌شده توسط Air Products استفاده خواهند کرد. در مجموع، قطارها برای تولید نزدیک به 17.6 میلیون تن در سال (MTPA) LNG طراحی خواهند شد.

پل مارسدن، رئیس Bechtel Energy گفت: ما مفتخریم که با Air Products شریک هستیم، شرکت‌هایی که مانند Bechtel سابقه عالی برتری را در پروژه ریو گراند LNG به ارمغان می‌آورند.

با استفاده از پیشرفته‌ترین فن‌آوری مایع‌سازی Air Products، ما مشتاقانه منتظر ارائه یک کارخانه با مهندسی دقیق و در کلاس جهانی هستیم که NextDecade را قادر می‌سازد LNG کم‌مصرف کربن تولید کند و به امنیت انرژی و حمایت از انتقال انرژی کمک کند.

تولید LNG در مقیاس بزرگ

Air Products گفت که مبدل‌های حرارتی سیم پیچ (CWHEs) و فناوری فرآیند LNG AP-C3MR به دلیل قابلیت اطمینان در تولید LNG در مقیاس بزرگ برای این پروژه انتخاب شده‌اند. CWHE ها در تاسیسات تولید تجهیزات LNG این شرکت واقع در پورت مناتی، فلوریدا تولید خواهند شد.

سمیر سرهان، مدیر عامل شرکت Air Products گفت: فرآیندها و تجهیزات LNG شرکت Air Products انتشار گازهای گلخانه‌ای کم و شدت کربن را با فرآیند AP-C3MR LNG استاندارد صنعت است و برای تولید LNG بیش از هر فرآیند دیگری در جهان استفاده می‌شود.

علاوه بر این، این پروژه ما را قادر می سازد تا از بازار رو به رشد LNG آمریکای شمالی حمایت بیشتری کنیم.

سرمایه‌گذاری نهایی

ماه گذشته، NextDecade یک تصمیم سرمایه‌گذاری نهایی مثبت (FID) در فاز 1 تأسیسات LNG ریو گراند گرفت که با تأمین مالی پروژه 18.4 میلیارد دلاری پشتیبانی می‌شود. متعاقباً، اخطاریه برای ادامه (NTP) به شرکت Bechtel Energy برای شروع ساخت و ساز صادر شد.

به طور کلی، پروژه ریو گراند LNG برنامه ریزی شده است که ظرفیت 27MTPA با اضافه شدن دو قطار در مرحله بعدی داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *