خرید شرکت نفت و گاز Cor4 Oil مستقر در کانادا

خرید شرکت نفت و گاز Cor4 Oil مستقر در کانادا

به گزارش بازار نفت و گاز، IPC شرکت نفت و گاز Cor4 Oil مستقر در آلبرتای جنوبی را به قیمت 62 میلیون دلار خریداری می کند. IPC، از طریق شرکت تابعه محلی خود IPC Canada، تمام سهام مشترک منتشر شده و معوق Cor4 را به همراه گزینه ها و ضمانت های قابل تبدیل به سهام Cor4، به مبلغ کل حدود 62 میلیون دلار خریداری خواهد کرد.

خرید شرکت نفت و گاز Cor4 Oil

شرکت بین المللی نفت (IPC) از برنامه های خود برای خرید شرکت نفت و گاز Cor4 Oil مستقر در کانادا به مبلغ 62 میلیون دلار خبر داد.

این شرکت از طریق زیرمجموعه محلی IPC کانادا، قراردادی را با Cor4 امضا کرده است.

طبق مفاد این قرارداد، IPC کانادا تمام سهام مشترک منتشر شده و موجود Cor4 را به همراه اختیار معامله و ضمانت‌های قابل تبدیل به سهام Cor4 خریداری خواهد کرد.

تکمیل قرارداد تا پایان سه ماهه اول 2023

IPC گفت که حدود 98 درصد از سهامداران Cor4 قراردادهای پشتیبانی را برای مناقصه سهام خود امضا کرده اند.

انتظار می رود این خرید تا پایان سه ماهه اول 2023، مشروط به تاییدیه های نظارتی، تکمیل شود.

مایک نیکلسون، مدیر اجرایی IPC گفت: ما امروز بسیار خرسندیم که از طریق خرید پیشنهادی Cor4، یک شرکت خصوصی، خرید تکمیلی تقریباً 16 میلی‌میلی‌ام بوئه ذخایر 2P در مجاورت ملک سافیلد ما در آلبرتا، کانادا را اعلام کنیم.

خریداری دارایی‌های تولیدی

دارایی‌های تولیدی که باید خریداری شوند، نه تنها مکمل دارایی‌های سافیلد ما هستند، بلکه علاوه بر خرید زمین اخیر که IPC در سه‌ماهه چهارم سال 2022 به نتیجه رسید.

«به دنبال این خریدها، ما اکنون بیش از 25 مکان حفاری موجودی در مسیر بازی Ellerslie داریم که از غرب دارایی سافیلد ما تا خرید زمین جدید و به ملک Cor4 امتداد دارد.»

خرید دارایی های نفت و گاز

این خرید دارایی های نفت و گاز را با مجموع ذخایر اثبات شده به علاوه احتمالی (2P) 15.9 میلیون بشکه معادل نفت (MMboe) تا دسامبر سال گذشته اضافه می کند.

تخمین زده می شود که این دارایی ها در سال جاری حدود 4000 بشکه نفت در روز به همراه چندین محل حفاری نزدیک به مناطق عملیاتی IPC در جنوب آلبرتا تولید کنند.

IPC قصد دارد در سال جاری در مجموع شش حلقه چاه در بازی جدید حفر کند.

در دسامبر سال گذشته، شرکت‌های تابعه IPC IPC Malaysia و IPC SEA Holding نامه‌ای با پتروناس برای تمدید قرارداد اشتراک تولید بلوک PM 307 (PM 307 PSC) امضا کردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *