تحقیق و توسعه باتری های لیتیومی با کارایی بالا

تحقیق و توسعه باتری های لیتیومی با کارایی بالا

به گزارش بازار نفت و گاز، Lilium و Livent همکاری خود را برای پیشبرد تحقیق و توسعه باتری های لیتیومی با کارایی بالا اعلام کردند. لیلیوم یک قرارداد همکاری تحقیق و توسعه با Livent مبتکر فناوری لیتیوم امضا کرده است.

توسعه فناوری لیتیوم

Lilium N.V. (NASDAQ: LILM) (“Lilium”)، توسعه دهنده اولین جت برخاست و فرود عمودی تمام الکتریکی (“eVTOL”) و Livent Corporation (NYSE: LTHM) (“Livent”)، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در جهان از محصولات لیتیومی برای صنعت سلول باتری، امروز توافقنامه همکاری تحقیق و توسعه را اعلام کردند.

Lilium و Livent توافق کرده‌اند که در زمینه پیشرفت فناوری فلز لیتیوم برای استفاده در سلول‌های باتری با کارایی بالا با یکدیگر همکاری کنند. همکاری با Livent، پیشگام در نوآوری فناوری لیتیوم و پیشرو جهانی در تولید لیتیوم برای نزدیک به هشتاد سال، گام مهمی در جهت تضمین دسترسی آینده لیلیوم به فناوری سلول باتری با کارایی بالا است که جت های لیلیوم را تامین می کند.

تامین باتری خودروهای الکتریکی

Livent لیتیوم را برای بسیاری از برندهای برتر خودروهای الکتریکی و سازندگان باتری در جهان تامین می کند. به عنوان یک تولید کننده کاملاً یکپارچه لیتیوم، Livent از فرآیندهای فناوری متمایز خود برای تهیه لیتیوم خام و تولید طیف وسیعی از محصولات لیتیوم ویژه به روشی سازگار با محیط زیست، ایمن و پایدار استفاده می کند.

ایو یمسی، مدیر عامل لیلیوم گفت: این همکاری نقطه عطفی در تعهد لیلیوم برای ایجاد تحول در سفرهای هوایی منطقه است. نوآوری در قلب ماموریت ما قرار دارد و برای ادامه نوآوری باید با بهترین ها در این صنعت همکاری کنیم. تخصص منحصر به فرد Livent در تولید لیتیوم، و همچنین تعهد آنها به اقدامات مسئولانه پایدار، آنها را به یک شریک ایده آل تبدیل می کند.

مارینا یاکولووا، مدیر تحقیق و توسعه و توسعه کسب و کار جدید Livent گفت: «تیم تحقیق و توسعه Livent از فرصتی برای همکاری نزدیک با دانشمندان و مهندسان برجسته در Lilium برای پیشبرد وضعیت هنر در حمل و نقل الکترونیکی و باتری هیجان‌زده است. فن آوری. نوآوری در DNA هر دو شرکت است، همانطور که یک تعهد مشترک برای پیشرفت حمل و نقل الکتریکی و راه حل های پایداری است. ما امیدواریم با هم پیشرفت معناداری در تحقق پتانسیل فناوری‌های باتری نسل بعدی و کربن زدایی سفرهای هوایی داشته باشیم.»

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *