امضای قرارداد چارتری برای پشتیبانی از پروژه‌های زیردریایی

امضای قرارداد چارتری برای پشتیبانی از پروژه‌های زیردریایی

به گزارش بازار نفت و گاز، Rovco منشور Glomar Worker را برای پروژه های بادی دریایی می دهد. کشتی پشتیبانی چند منظوره DP2 به طول 60 متر به دلیل سابقه اثبات شده خود در عملیات ایمن و کارآمد انتخاب شد.

امضای قرارداد چارتری

ما خوشحالیم که اعلام کنیم یک قرارداد چارتری با گلومار دریایی برای کشتی Glomar Worker DP2 امضا کرده‌ایم، که ناوگان خود را بیشتر تقویت می‌کند و از رشد ما در باد فراساحلی حمایت می‌کند.

کشتی پشتیبان چند منظوره DP2 به طول 60 متر به دلیل سابقه اثبات شده خود در عملیات ایمن و کارآمد انتخاب شد و بر روی تعداد فزاینده کمپین های بررسی زیردریایی ایمن ما برای مزارع بادی عملیاتی بزرگ در سراسر آب های بریتانیا کار خواهد کرد.

بررسی‌های زیردریایی پروژه‌های تخصصی فراساحلی

ما یک تیم اختصاصی از کارشناسان در Glomar Worker را بسیج خواهیم کرد تا بررسی‌های زیردریایی و پروژه‌های تخصصی فراساحلی با کیفیت فوق‌العاده بالا را ارائه دهند، از گسترش ابزار جامع، فناوری مخرب و پلت‌فرم‌های گزارش داده با کیفیت بالا استفاده کنند.

شامل ROV‌های کلاس کار الکتریکی قدرتمند Saab Seaeye Leopard می‌شود، که مجهز به فناوری پیشرفته SubSLAM X2 است که توسط شرکت خواهر ما، Vaarst، برای جمع‌آوری داده‌های با بالاترین کیفیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای ایجاد کارایی برنامه‌ریزی، نصب شده است. و در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه برای مشتریان می شود.

پشتیبانی از پروژه‌های زیردریایی

سیمون میلر، مدیر عامل Rovco گفت: این توافق نشان دهنده ادامه یک رابطه کاری قوی بین Rovco و Glomar Offshore است، با چندین پروژه که قبلاً برای Worker تا پاییز 2022 تضمین شده است. پس از آن، بسته بسیار کارآمد و همه کاره خواهد بود. برای پشتیبانی از پروژه‌های زیردریایی اضافی، با ظرفیت ارائه مجموعه گسترده راه‌حل‌های Rovco در طول چرخه عمر کامل دارایی، از جمله بررسی‌های یکپارچگی دارایی‌های زیردریایی، مدل‌سازی دقیق سه‌بعدی زیرساخت‌های بستر دریا، بررسی کابل و خط لوله، و پشتیبانی از رده‌بندی در دسترس است.

ما خوشحالیم که به ایجاد روابط خود با گلومار برای حمایت از بخش باد فراساحلی ادامه می دهیم و یکی دیگر از دارایی های ارزشمند آنها را به استخر خود اضافه می کنیم.

کشتی گلومار

Glomar Worker یک کشتی 60.00 متری چند منظوره دریایی DP2 است که در سال 2008 با بازسازی گسترده در سال 2020 ساخته شد و مسکن عالی برای حداکثر 44 پرسنل فراهم می کند. این شناور ساخته شده یک فضای عرشه ترکیبی به مساحت 497 متر مربع و یک جرثقیل SMST Active Heave Compensated برای عملیات زیردریایی چند منظوره فراهم می کند. Glomar Worker همراه با قابلیت‌های فراساحلی ما، بستری ایده‌آل برای فعالیت‌ها در طول چرخه حیات پروژه‌های بررسی، ساخت و ساز، نگهداری و اصلاح فراساحل فراهم می‌کند.

Klaas Weij، مدیر عامل Glomar Offshore اظهار داشت: “مایلیم از Rovco برای انتخاب کارگر Glomar اخیراً ارتقا یافته ما برای کمپین های سال 2022 و اعتماد مداوم نشان داده شده به تناژ ما در سه سال گذشته تشکر کنیم.”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *