تولید برق حرارتی در پورتوریکو

تولید برق حرارتی در پورتوریکو

به گزارش بازار نفت و گاز، NFE’s Genera قرارداد تولید برق حرارتی را در پورتوریکو تضمین می کند. جنرا سیستم تولید برق حرارتی 3600 مگاواتی PREPA را پس از یک دوره راه اندازی، نگهداری، از کار انداختن و ارتقاء انجام خواهد داد و همچنین بودجه عملیاتی، قراردادهای سوخت و بودجه فدرال را مدیریت خواهد کرد.

تولید برق حرارتی در پورتوریکو

New Fortress Energy (NFE) اعلام کرد که شرکت تابعه آن Genera قراردادی 10 ساله برای بهره برداری و نگهداری از دارایی های تولید حرارتی در پورتوریکو منعقد کرده است. این قرارداد توسط اداره برق پورتوریکو (PREPA) اعطا شد.

سیستم تولید برق حرارتی

طبق شرایط قرارداد، جنرا پس از یک دوره، سیستم تولید برق حرارتی نزدیک به 3600 مگاوات PREPA را راه اندازی، نگهداری، از کار انداختن و ارتقاء خواهد داد.

این شرکت همچنین بودجه عملیاتی، قراردادهای سوخت و بودجه فدرال را برای ناوگان تولید برق حرارتی در حمایت از PREPA مدیریت خواهد کرد.

انتظار می رود جنرا در مرحله بسیج با دولت پورتوریکو و PREPA برای انتقال عملیات و نیروی کار عملیاتی موجود همکاری نزدیک داشته باشد.

مدرن‌سازی شبکه برق پورتوریکو

وس ادنز، رئیس و مدیر عامل NFE، گفت: از آنجایی که سرمایه‌گذاری‌های بزرگی برای مدرن‌سازی شبکه پورتوریکو و انتقال به انرژی‌های تجدیدپذیر انجام می‌شود، این مشارکت صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ها برای مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها فراهم می‌کند، قابلیت اطمینان را بهبود می‌بخشد و اثرات زیست‌محیطی سیستم تولید حرارت قدیمی را کاهش می‌دهد.

ما معتقدیم که تبدیل پورتوریکو به انرژی‌های تجدیدپذیر با پشتیبانی از سوخت کم کربن الگویی برای بازارهای سراسر جهان و گامی مهم به جلو در ماموریت شرکت ما خواهد بود.

تبدیل سیستم الکتریکی پورتوریکو

مرجع مشارکت عمومی و خصوصی پورتوریکو (P3A) جنرا را پس از یک فرآیند رقابتی که در می 2020 آغاز شد، انتخاب کرد.

انتخاب بر اساس معیارهای درجه بندی گسترده، که شامل تجربه عملیاتی، تخصص فنی، رویکرد و روش و صرفه جویی در هزینه برآورد شده بود، انجام شد.

NFE گفت که این انتخاب مطابق با الزامات ایجاد شده توسط قانون تبدیل سیستم الکتریکی پورتوریکو (قانون 120-2018) است.

علاوه بر این، این قرارداد تمام تاییدیه های نظارتی لازم را از دولت پورتوریکو، هیئت مدیریت نظارت مالی و دفتر برق دریافت کرده است.

NFE گفت که انتظار می رود از تغییر سیستم الکتریکی جزیره و انتقال آن به سمت پذیرش انرژی های تجدید پذیر حمایت کند.

مشارکت در سیستم برق الکتریکی

مدیر اجرایی P3A فرمین فونتانس گومز گفت: این مشارکت عمومی و خصوصی نقطه عطفی در تاریخ انرژی جزیره است. امروز ما به انطباق کامل با الزامات قانون 120 دست یافتیم تا به پورتوریکو فرصتی برای داشتن یک سیستم برق الکتریکی که مورد اعتماد شهروندان باشد، ارائه دهیم.

پس از این فرآیند که بیش از دو سال به طول انجامید، می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که به اهداف تعیین‌شده در IRP نزدیک‌تر می‌شویم تا به حرکت به سمت مدل تولید انرژی مبتنی بر منابع تجدیدپذیر ادامه دهیم. این هدف بر ما تأثیر خواهد گذاشت، اما مهمتر از آن، روی نسل‌های آینده نیز تأثیر خواهد گذاشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *