تبدیل زیرساخت‌ گاز ملی به فناوری ایمن سایبری

,
تبدیل زیرساخت‌ گاز ملی به فناوری ایمن سایبری

به گزارش بازار نفت و گاز، وود برای طراحی شبکه آینده با گاز ملی اقدام می کند. وود از طریق یک توافق چارچوب پنج ساله، راه‌حل‌های دیجیتالی را برای تبدیل زیرساخت‌های گاز ملی به فناوری مدرن و ایمن سایبری در کل شبکه دارایی‌های حیاتی خود در سراسر بریتانیا اعمال خواهد کرد.

تبدیل زیرساخت گاز

وود با نشنال گاز کار می کند تا مطمئن شود سیستم انتقال گاز بریتانیا ایمن و پایدار است. نشنال گاز در حال حاضر کل سیستم انتقال گاز GB را اداره می کند و وود را برای ارتقای دیجیتالی 7600 کیلومتر خطوط لوله اساسی، ایستگاه های کمپرسور و زیرساخت ترمینال به عنوان بخشی از تعهد خود به انتقال انرژی تعیین کرده است.

راه حل های دیجیتالی

وود از طریق یک توافق چارچوب پنج ساله، راه‌حل‌های دیجیتالی را برای تبدیل زیرساخت‌های گاز ملی به فناوری مدرن و ایمن سایبری در کل شبکه دارایی‌های حیاتی خود در سراسر بریتانیا اعمال خواهد کرد.

Wood همچنین در حال ارائه مطالعات تخصصی هیدروژن به گاز ملی در سیستم انتقال ملی خود (NTS) است تا از هدف خود برای دستیابی به صفر خالص تا سال 2050 حمایت کند. Wood Virtuoso، یک راه حل دیجیتالی پیشرو در صنعت، ویژگی های هیدروژن و گاز طبیعی ترکیبی را تجزیه و تحلیل خواهد کرد. مشاوره در مورد میزان سرمایه گذاری مورد نیاز برای تغییر کاربری زیرساخت NTS برای انتقال هیدروژن در 25 درصد خطوط لوله آن.

کاهش دی اکسید کربن

ترکیب تا 20 درصد هیدروژن در شبکه گاز با گاز طبیعی موجود می تواند سالانه حدود شش میلیون تن از انتشار دی اکسید کربن را کاهش دهد.

دیجیتالی‌سازی و کربن‌زدایی

آزاد حسام الدینی، رئیس اجرایی مشاور وود، گفت: این کار پیوند ذاتی بین دیجیتالی‌سازی و کربن‌زدایی و تخصص وود را برای ارائه راه‌حل‌های ملموسی که به سمت اهداف خالص صنعت پیش می‌رود، نشان می‌دهد.

ما از همکاری و نوآوری با گاز ملی برای ارائه یک سیستم دیجیتالی ارتقا یافته و ایمن که نیازهای محیط انرژی آینده بریتانیا را برآورده می کند، خرسندیم. از طریق توانایی خود در ترکیب هیدروژن و تخصص دیجیتال، ما همچنین مسیری را برای NGT برای انتقال به سوخت‌های کم کربن از طریق ترکیب هیدروژن فراهم می‌کنیم و از جاه‌طلبی‌های خالص بریتانیا حمایت می‌کنیم. گاز ملی در ترکیب هیدروژن در خطوط لوله نه تنها برای صنعت سوخت، بلکه برای خدمت به خانه‌ها، جوامع و مشاغل پیشرو است.

NTS در دهه های 1960 و 1970 ساخته شد، با فناوری که اکنون به پایان عمر طراحی خود رسیده است. وود به‌عنوان یکپارچه‌کننده سیستم‌های مستقل، سیستم‌های مختلف را برای ایجاد نوآوری و افزایش کارایی ساده‌سازی، جمع‌آوری و ارتقاء می‌دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *