نشریه پلتس چیست

نشریه پلتس چیست؟ نشریه پلتس یکی از آژانس های مهم ارزیابی قیمت نفت و خدمات خبری صنعت نفت خام و محصولات پالایش شده است. Platts ارزیابی روزانه قیمت اکثر گریدهای نفت خام عمده در سراسر جهان و بیشتر محصولات نفتی عمده را در مراکز تجاری بزرگ مانند شمال غرب اروپا، ساحل خلیج آمریکا و سنگاپور ارائه می دهد. نشریه پلتس خبرنامه هایی را منتشر می کند که تفسیر بازار فرآورده های نفتی را ارائه می دهد.

نشریه پلتس

نشریه پلتس یکی از مجلات معتبر بین المللی است. پلتس حاوی گزارش هایی در زمینه محصولات نفت، گاز و پتروشیمی است. گزارش های پلتس یکی از منابع اصلی ارزیابی روزانه بازار است. معمولا داده های قیمتی پلتس به عنوان شاخص معاملات جهانی در حوزه نفت خام و فرآورده های نفتی در نظر گرفته می شود. نشریه پلتس از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات چهره، قیمت روز را منتشر می کند.

نشریه پلتس چیست

نشریه پلتس یکی از مهم ترین منابع ارزیابی روزانه بازار، داده های بازار نفت، گاز و پتروشیمی است. معمولاً داده های قیمتی آن به عنوان شاخص معاملات جهانی در زمینه نفت خام و فرآورده های نفتی در نظر گرفته می شود. پلتس یک نشریه اینترنتی بسیار قدرتمند است که دفاتر و مراکز روزانه نظارت بر بازار آن در سراسر جهان پراکنده است. نشریه پلتس از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات روزانه قیمت نفت و کالاهای آتی را منتشر می کند.

نشریه Platts چیست

خرید گزارش های پلتس

خرید نشریه پلتس یکی از نیازهای اساسی تاجران و فروشندگان فرآورده های نفتی است. مجله پلتس آخرین اخبار و قیمت های روز فرآورده های نفتی را ارائه می دهد. اما نشریه Platts گران است و خرید اشتراک آن برای همه مقرون به صرفه نیست. بنابراین بازار نفت و گاز امکان خرید ارزان مجله پلتس را برای رفاه حال مخاطبین و مشتریان فراهم کرده است. در صورت نیاز به خرید مجله Platts می توانید با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس پشتیبانی در واتس اپ: 09337813003
ایمیل: iroilmarket2@gmail.com

دانلود مجله پلتس

جهت دانلود رایگان نشریه پلتس وارد لینک زیر شوید.

https://www.dropbox.com/sh/o5ranu72pf5a1oe/AAC6_cOItDFU-KPLqDm3pfOZa?dl=0

همچنین می توانید از طریق کانال تلگرامی ما به اخبار روز حوزه نفت و گاز دسترسی داشته باشید.

لینک کانال تلگرام:

کانال تلگرام

در صورت نیاز به خرید نسخه های جدید نشریه Platts می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. ما با تهیه اشتراک نشریه پلتس راهی ارزان برای دسترسی به این مجله گران قیمت را برای همکاران گرامی خود فراهم ساخته ایم.

اشتراک نشریه پلتس

اشتراک در Platts Daily با قیمت‌ها و اخبار نفت و گاز، بر اساس داده‌ها و تجزیه و تحلیل گسترده که هر روز به صندوق ورودی شما تحویل داده می‌شود، بینش عمیقی را به تصمیمات تجاری شما اضافه می‌کند.

گزارش های نشریه پلتس بینش روشمند و به موقع بازار را در اختیار شما قرار می دهد تا به پویایی های بازار در حال تغییر پاسخ دهید. برای حفظ قیمت‌های لحظه‌ای، تغییرات پایه و داده‌های اساسی بازار، این گزارش شما را نسبت به رقبا جلوتر نگه می‌دارد.

قیمت‌های بین‌المللی نفت

گزارش قیمت نفت اس اند پی گلوبال پلتس، گزارش روزانه بازار است. پلتس اصول بازار، تغییرات و عوامل محرک قیمت ها در بازارهای نفت خام و محصولات مرتبط را پوشش می دهد. گزارش های پلتس مجموعه وسیعی از قیمت‌های بین‌المللی S&P Global Platts را برای نفت خام و سایر محصولات مرتبط با نفت در کنار نظرات، اخبار و تحلیل‌های بازار ارائه می‌کند.

درباره نشریه Platts

یکی از مهم ترین منابع ارزیابی روزانه بازار، داده های مجله پلتس است. معمولاً داده های قیمتی پلتس به عنوان شاخص معاملات جهانی در زمینه نفت خام و فرآورده های نفتی در نظر گرفته می شود. بسیاری از تولیدکنندگان و بازرگانان از داده های قیمتی پلتس برای معاملات خود بهره می برند.

پلتس یک نشریه اینترنتی بسیار قدرتمند است که دفاتر و مراکز نظارت روزانه بر بازار آن در سراسر دنیا پراکنده است. مجموعه پلتس از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات، قیمت روز نفت و فرآورده ها را در قالب آتی (Future Commodities) منتشر می کند. شما می توانید با خرید مجله پلتس به اطلاعات روزانه و قیمت فرآورده های نفتی دسترسی داشته باشید.

نشریه پلتس چیست؟

مزایای نشریه پلتس چیست؟

پوشش بین المللی کامل بازارهای نفت خام و محصولات توسط نشریه پلتس انجام می شود. گزارش قیمت نفت خام Platts به شما یک نمای کلی از بازار می دهد که هر روز به شما تحویل می شود. تصمیمات کلیدی سرمایه گذاری را سریع و سودآورتر بگیرید. اطلاعات پلتس به شما کمک می کند تا آنچه را که بازار را به حرکت در می آورد، کشف کنید. ایجاد مرجع سفارشی، دسترسی و جستجو در مقالات گذشته از هر شماره ای که در پرونده داریم با کلمات کلیدی، نام شرکت، محدوده تاریخ یا صنعت در دسترس است.

امکانات نشریه پلتس چیست؟

– تفسیر و تجزیه و تحلیل روزانه نفت خام و کالای ایالات متحده و جهان
– اخبار و تحلیل های متمرکز بر قیمت و بازار
– ارزیابی روزانه قیمت نفت خام و محصول در ایالات متحده و جهان
– تسویه و تجزیه و تحلیل آتی NYMEX و ICE

تجزیه و تحلیل پیش نمایش هفتگی، نگاهی به انتظارات موجودی هفتگی:

– از جمله تأثیرات قیمت در بازارهای نقدی و آتی
– تجزیه و تحلیل گسترش کرک و زمان

ردیاب حاشیه پالایش

– تجزیه و تحلیل عمیق حاشیه های پالایشی ایالات متحده و جهانی
– توضیح روندهای اخیر و آینده نگر

تجزیه و تحلیل موجودی هفتگی اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده

– شناسایی مهم ترین حرکت های هفتگی در عرضه و تقاضای ایالات متحده
– قرار دادن تعادل عرضه و تقاضا در چارچوب روندهای اخیر قیمت

ردیاب جهانی VLCC

– تفکیک ورود و خروج ناوگان جهانی VLCC
– تحلیل جریان های نفت خام خلیج فارس و آسیا
– گزارش تعهدات معامله گران کمیسیون معاملات آتی کالا

پوشش جهانی و بینش یکپارچه

Platts Analytics تغییرات در جریان عرضه و تقاضای کالا، زیرساخت ها، سیاست ها و موارد دیگر را شفاف می کند. با تیمی از تحلیلگران جهانی که به زنجیره تامین مجتمع انرژی و کالا نگاه می کنند، پلتس به درک وابستگی های متقابل پیچیده ای که بر حرکت قیمت ها تأثیر می گذارد کمک می کند.

اینفوگرافیک در نشریه پلتس

با بررسی آنچه در پشت اعداد وجود دارد، به داده های خود اطمینان پیدا کنید. با Platts Analytics، می توانید داده ها و فرضیات پشت تجزیه و تحلیلی را که استفاده می کنید بررسی کنید. وقتی بتوانید «چرا» را در پس تجزیه و تحلیل کشف کنید، عمق مورد نیاز برای شناسایی سریع فرصت‌های بازار، حذف نقاط کور و تقویت اعتقاد خود را در تصمیم‌ گیری خواهید داشت.

تحلیل بازار فرآورده های نفتی

داده های یکپارچه زیربنای تحلیل بازار نوآورانه نشریه پلتس است. فن‌آوری‌های نوظهور و تکنیک‌های تحلیلی تغییر می‌کنند. از طریق پذیرش رویکردهای تحلیلی جدید Platts Analytics، می‌توانید به نوآوری‌هایی دسترسی پیدا کنید که به شما کمک می‌کنند در خط مقدم تحلیل روند قرار بگیرید. پلتس به شما امکان می‌دهد بینش‌های تازه و دید جامع‌تری از بازارهای کالا ایجاد کنید.

تولید گزارش‌های جدید

پوشش چابک برای اینکه شما را از رقابت جلوتر نگه دارد. از آنجایی که Platts دائماً در حال نوآوری و تولید گزارش‌های جدید است، می‌توانید آن قابلیت‌های در حال ظهور را سریع‌تر و با تلاش کمتری نسبت به آنچه به تنهایی می‌توانید در تحلیل خود لحاظ کنید. وقتی از تحلیلی استفاده می‌کنید که به تکامل خود ادامه می‌دهد، می‌توانید با چگونگی ادامه تکامل چشم‌انداز کالا همگام باشید.

تاریخچه بازار در نشریه پلتس

تاریخچه ای غنی از تحلیل بازار کالاهای نفتی در نشریه پلتس موجود است. چه در حال بررسی تأثیرات جهانی بر قیمت کالا یا تغییرات اساسی در عرضه محلی هستید، تجزیه و تحلیل Platts دارای پوشش گسترده و طیف اساسی از قابلیت‌ها برای کمک است.

با ادغام خریدهای تجزیه و تحلیل در S&P Global Platts و استفاده از سابقه طولانی روش‌ها و داده‌های گزارش‌دهی قیمت، نشریه پلتس به‌ طور منحصر به‌ فردی موقعیتی را دارد که از تحلیل بازارهای نفت، انرژی و کالاها در سراسر زنجیره تامین و مناطق جغرافیایی پشتیبانی کند.

اطلاعات و تحلیل‌های پلتس

در زمینه بازار انرژی، اطلاعات و تحلیل‌های پلتس در مورد قیمت‌های نفت، گاز، زغال سنگ و سایر منابع انرژی، به صورت گسترده در صنایع نفت، گاز، برق و حمل و نقل استفاده می‌شود. در زمینه بازارهای شیمیایی، این نشریه اطلاعات و تحلیل‌هایی درباره قیمت‌های مواد اولیه شیمیایی، پلیمرها، و رنگ‌ها فراهم می‌کند.

همچنین، در زمینه بازارهای فلزات و کشاورزی، نشریه پلتس اطلاعات و تحلیل‌هایی درباره قیمت‌های فلزات و محصولات کشاورزی مانند آهن، مس، نیکل، گندم، ذرت و سایر محصولات فراهم می‌کند.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *