مجله ایسیس (icis) خرید با قیمت ارزان

,
مجله ایسیس

مجله ایسیس (icis) یک سرویس اختصاصی و خبری در حوزه پتروشیمی است. با خرید مجله ICIS ایسیس اطلاعات بازار و راه‌حل‌های تحلیلی را به دست می آورید. ICIS خدمات داده‌ای، اطلاعات بازار و راه‌حل‌های تحلیلی را ارائه می‌کند که به کسب‌وکارها در صنایع انرژی، شیمیایی و کود کمک می‌کند تا تصمیم‌های استراتژیک بگیرند، ریسک را کاهش دهند، بهره‌وری را بهبود بخشند و از فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری کنند.

مجله ایسیس

مجله ایسیس یک سرویس خبری پویا برای تجار است. از سرویس خبری مجله ایسیس گرفته تا محتوای رهبری فکری، ICIS جدیدترین بینش را در صورت نیاز به شما ارائه می دهد. جدیدترین محرک ها و نوسانات قیمت را بدانید، از دسترسی فوری به داده ها و بینش از طریق مجله ICIS استفاده ببرید و اخبار و محتوایی را دریافت کنید که می توانید به آن اعتماد کنید.

هر کسب و کاری متفاوت است. هر شرکتی روش کار خود را دارد. چیزی که تغییر نمی کند نیاز به داده های صحیح، تایید شده و قابل اعتماد و دانش برای کمک به تصمیم گیری بهتر است. مجله ایسیس به دستیابی شما به این اطلاعات کمک می کند.

خرید مجله ایسیس

خرید مجله ایسیس

مجله ایسیس یک سرویس اختصاصی که اخبار و بینش های صنعت پتروشیمی را پوشش می دهد. با مجله ICIS آخرین اخبار و تحلیل های کارشناسی مواد پتروشیمی را از سراسر بازارهای جهان دنبال کنید. سرویس خبری ICIS News تمام اطلاعاتی را که برای اطمینان از اتخاذ تصمیمات تجاری بهتر با پشتوانه داده ها نیاز دارید، جمع آوری می کند.

برای خرید ایسیس می توانید با ما تماس بگیرید. ما نشریه ایسیس را با قیمتی پایین تر از قیمت دلاری آن به فروش می رسانیم. همکاران گرامی می توانند از راه های ارتباطی زیر با ما تماس حاصل کنند:

راه های پشتیبانی

واتس اپ: 09337813003
ایمیل: iroilmarket2@gmail.com

مجله ICIS

دنیای ما در حال دگرگونی است و سازگاری صنایع شیمیایی را بیش از هر زمان دیگری ضروری می کند. از آنجایی که بازارهای مواد شیمیایی به سرعت تغییر می کنند، نیاز به اقدام قاطع، تلاش برای بهتر شدن و ایجاد تغییراتی وجود دارد که در بلندمدت تفاوت ایجاد کند. ICIS متعهد به مشارکت با صنعت برای بهینه سازی منابع جهان، اتصال زنجیره ارزش و دستیابی به رشد کارآمد و پایدار برای صنایع شیمیایی است.

با وجود تحلیلگران و متخصصان خبره که در مهم ترین بازارهای شیمیایی در سطح جهان جاسازی شده اند، ما اطلاعاتی در سطح جهانی را ارائه می دهیم که از روابط صنعتی بی نظیر و تخصص عمیق حاصل شده است. ما گزارش‌های تعاملی قیمت، ارزیابی‌ها و چشم‌اندازهای بازار را با بازار و لنز مشتری منحصربه‌فرد گرد هم می‌آوریم. این به شرکای ما این امکان را می‌دهد که بیشتر را ببینند و سریع‌تر تطبیق دهند، بدون زحمت تغییرات را پیش‌بینی کنند و نسبت به آن واکنش نشان دهند، بنابراین می‌توانند به طور مؤثرتری برنامه‌ریزی کنند و معامله کنند.

مجله ICIS

تجزیه و تحلیل ICIS

با مجله ایسیس از پیش‌بینی‌های ۱۸ ماهه برای مواد شیمیایی پرمعامله گرفته تا تحلیل‌های بلندمدت برای پاور اروپا، آینده ای امن‌تر، پایدارتر و سودآورتر را برای تجارت و بازار خود بسازید.

جهان در حال تجربه تغییرات تاریخی است که برای نسل های آینده تأثیر خواهد گذاشت. تغییرات در مقررات، نوآوری‌ها در فناوری، و تمرکز بر پایداری در بازارهای کالا به این معنی است که نیاز به نظارت، واکنش و پیش‌بینی بازارهای بی‌ثبات وجود داشته است. با پیش‌بینی تغییرات بازار در کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت، به‌طور قابل‌اطمینانی در سطح دانه‌بندی برنامه‌ریزی کنید. با تجزیه و تحلیل مجله ICIS، ارزش تجاری را با ریسک‌زدایی از تصمیم‌گیری باز کنید.

نوآوری بازارها با مجله ایسیس

اهداف پایداری، خواه ناشی از تقاضای مصرف‌کننده یا فشار دولت‌ها باشد، به این معناست که شرکت‌ها نمی‌توانند طبق معمول «کسب و کار» را انجام دهند و باید چیزی بیش از سود و زیان را در نظر بگیرند.

نوآوری در صنایع شیمیایی و انرژی در 50 سال گذشته قابل توجه بوده است و سرعت فناوری های جدید که بازارهای موجود را مختل می کند در حال افزایش است. از تغییر پویایی تقاضا در بازارهای انرژی به دلیل برقی‌سازی وسایل نقلیه، باتری‌های مقیاس بزرگ و هیدروژن سبز گرفته تا بازارهای کاملاً جدیدی که حول پلاستیک‌های بازیافتی توسعه می‌یابند، نوآوری‌ها به طور مداوم فرصت‌های جدیدی را باز می‌کنند.

بررسی بازارها با مجله ICIS

قانون اساساً بازارهای مواد شیمیایی و انرژی را شکل می دهد و باعث تغییر می شود. هر قانون مشوق تغییرات رفتاری با تغییرات مورد نظر و گاهی ناخواسته در پویایی و اصول بازار بود. به عنوان مثال، برنامه‌های بازیابی پس از کووید-19، با ایجاد انگیزه برای بهبود سبز، باعث تغییر شرایط بازار می‌شوند. با آن فرصت‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری به وجود می‌آید، اما مقررات بیشتر و استانداردهای زیست‌محیطی نیز خطر عدم انطباق را افزایش می‌دهد.

راه حل های ایسیس برای بازار

شرایط اقتصادی، اجتماعی و مادی می توانند چالش های بازار را در یک لحظه تشدید کنند و ردیابی آن تغییرات و تجزیه و تحلیل اثرات آنها را مهم تر از همیشه کنند. در بازارهای مواد شیمیایی که به سرعت در حال حرکت هستند، ما با بینش پیشرو هستیم و دیدی جامع و شفاف از کالاها، قیمت‌ها، جریان‌های تجاری و زنجیره‌های تامین ارائه می‌کنیم تا بتوانید با وضوح و اطمینان بیشتری عمل کنید.

بینش، بصیرت، درون بینی

ICIS Insight اخبار و منابع به روز را در بازارهای جهانی کالا ارائه می دهد، بنابراین می توانید تصمیمات تجاری آگاهانه بگیرید.

تجزیه و تحلیل

مشاوران ICIS می توانند تحلیل و پیش بینی دقیقی را برای بازارهای کالا ارائه دهند و به شما کمک کنند تا آینده ای آگاهانه و قوی برای کسب و کار خود بسازید.

CDI

ICIS و CDI به تعریف آینده صنعت مواد شیمیایی با هم کمک می کنند. با اطلاعات قابل اعتماد و مرتبط در زمان واقعی از بازارهای نوسان فزاینده پیشی بگیرید.

تجزیه و تحلیل حاشیه

از طریق ابزار تعاملی به روز مجله ایسیس دید واضحی از بازارهای کالا به دست آورید. داده‌های عملی در مورد هزینه‌ها و حاشیه‌های متغیر را مشاهده کنید تا به شما کمک کند عملکرد را محک بزنید و معاملات بهتری انجام دهید.

پیش بینی قیمت

از روندهای بازار جلوتر باشید و بر اساس داده های دقیق برای کالاهای خاص تصمیمات آگاهانه بگیرید. در یک گزارش واحد و با مروری بر 18 ماه آینده ساده شده است.

ابزارهای تجزیه و تحلیل مجله ایسیس

روی آینده تمرکز کنید و با دسترسی به ابزارهایی تجزیه و تحلیل کنید که به شما امکان می دهد برنامه ریزی بهتری داشته باشید و سریعتر گزارش دهید و زمان بسیار ارزشمندی را به دست آورید تا به ریسک ها و فرصت ها عمل کنید. مرکز حیاتی ما، دیجیتال ICIS، داده‌ها، اخبار و اطلاعات ما را برای نمای تلفیقی از کل زنجیره تامین، با وابستگی‌های متقابل و روابط که از طریق دیدگاه تخصصی ما نقشه‌برداری و فیلتر شده است، ارائه می‌کند، بنابراین شما می‌دانید چه چیزی در حال تغییر است.

نوآوری های مجله ICIS

ICIS نوآوری را هدایت می کند و در صنایع برای ایجاد راه حل های قابل اعتماد شریک می شود. میراث 150 ساله و سرمایه گذاری مستمر در افراد، فناوری و زیرساخت ها می تواند بازارهای پیچیده را ساده جلوه دهد و به نتایج بهتر و مسئولانه تر کمک کند.

دسترسی بی‌درنگ به اطلاعات قیمت و بازار، کانال خبری اختصاصی ما، چشم‌انداز عرضه و تقاضا و تجزیه و تحلیل حاشیه سود دریافت کنید. از طریق پیش‌بینی‌های قیمت ۱۸ ماهه و دسترسی نامحدود به داده‌های قیمت‌گذاری تاریخی از طریق دیجیتال ICIS تجزیه و تحلیل کنید.

استفاده از داده های آینده نگر

با استفاده از مجله ایسیس ICIS خطرات و تهدیدات کوتاه‌مدت و میان‌مدت را از طریق یک دیدگاه یکپارچه شناسایی و تجزیه و تحلیل کنید، داده‌های آینده‌نگر و تحلیل‌های مبتنی بر روش‌های قوی و شفاف را بررسی کنید و آخرین محرک‌ها و تغییرات قیمت را بهتر درک کنید.

درباره اینکه چگونه می توانیم با هم کار کنیم تا بینش عملی را برای شما به ارمغان بیاوریم و از تصمیمات تجاری شما حمایت کنیم، بیشتر بیاموزید.

هوشمندی قیمت گذاری

از بازارهای بسیار تثبیت شده، مانند گاز اروپا، تا کالاهای تازه در حال توسعه مانند r-PET، ICIS داده های قیمت گذاری قابل اعتماد، قابل اعتماد و مستقل را برای فعال کردن تجارت کارآمد ارائه می دهد.

بازارهای کالا مبهم هستند، به ویژه در حال حاضر با نوسانات بالا در بازارهای بالادستی مانند نفت خام و کاهش تقاضا برای محصولات نهایی به دلیل کووید-19. این عدم دید، خطرات قابل توجهی را برای فعالان بازار ایجاد می کند. در این شرایط توافق بر سر قراردادهای خرید منصفانه و قابل اعتماد چالش برانگیز است. تغییرات ناگهانی و غیرمنتظره در شرایط بازار، داشتن اطلاعات به روز قیمت گذاری را برای تصمیم گیری خرید ضروری می کند.

قیمت گذاری و بینش چین

چین همچنان یکی از تاثیرگذارترین بازیگران در سراسر جهان است. تغییرات عرضه، تقاضا و قیمت‌ها تأثیر بسزایی بر بازارهای منطقه‌ای و جهانی دارد. چین بزرگترین واردکننده مواد شیمیایی در جهان و سومین مصرف کننده مواد شیمیایی است و نفوذ فوق العاده ای دارد. نرخ رشد آن همچنان از سایر مناطق عمده تولید کننده مواد شیمیایی پیشی می گیرد. بنابراین، درک و پیگیری حرکات بازار بسیار مهم است.

مجله ایسیس منبع موثق اطلاعات بازار

ICIS مدتهاست که به عنوان یک منبع قابل اعتماد اطلاعات در بازارهای چین شناخته شده است که اطلاعات جامع قیمت گذاری، اخبار لحظه ای، داده های عرضه و تقاضا، تجزیه و تحلیل عمیق و پشتیبانی مشاوره ارائه می دهد. کارشناسان محلی گزارش ها و تحلیل ها را به دو زبان انگلیسی و چینی جمع آوری می کنند تا از فعالان بازار در آسیا و همچنین بازیگران بین المللی که به دنبال تجارت یا سرمایه گذاری در چین هستند حمایت کنند.

برای فعالان بازار داخلی و بین‌المللی حیاتی است که بتوانند به اطلاعات قابل اعتماد و دقیق در مورد قیمت‌گذاری، اصول بنیادی، محرک‌های بازار و روندها و همچنین بینش‌های آگاهانه در مورد جایی که بازارها برای اطلاع از مذاکرات قرارداد، تنظیم استراتژی و برنامه‌ریزی می‌روند، دسترسی داشته باشند.

جوایز نوآوری ICIS

در طول کمپین جوایز، شرکا فرصت های متعددی را برای تداعی برند با جوایز نوآوری ICIS دریافت خواهند کرد. کمپین بازاریابی گسترده ما در رسانه های اجتماعی، ایمیل ها، تبلیغات در مجله ICB، ویدئوها و بیانیه های مطبوعاتی منجر به بیش از 100 ورودی در سال 2021 از شرکت هایی از جمله Dow، Qpinch، Clariant، Bitrez، Saudi Aramco و Becht شد. مکمل ویژه ای نیز در ماه نوامبر تولید می شود که حاوی مصاحبه با برندگان است و پلت فرم منحصر به فردی را برای اظهار نظر، تبلیغات و ارتباط با نوآوری در اختیار شرکا قرار می دهد.

فواید مجله ایسیس

حرکت به سمت این انتقال به مواد تمیزتر مستلزم درک بیشتر فناوری‌های پایدار جدید و محرک‌های قیمت است. درک اینکه چه فناوری‌هایی رشد خواهند کرد و چه تأثیری بر پویایی عرضه و تقاضا خواهند داشت، زیرا صنایع به سمت مدل‌های پایدار تغییر می‌کنند، فرصت‌های بیشتری برای سرمایه‌گذاری و رشد فراهم می‌کند. پیگیری قوانین و ترجمه تأثیر آن بر تحولات بازار و مبانی عرضه و تقاضا برای برنامه ریزی مؤثر ضروری است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *