فعالیت 25 شرکت تولید فراساحلی نفت در نروژ

,
فعالیت 25 شرکت تولید فراساحلی نفت در نروژ

به گزارش بازار نف و گاز، نروژ 47 مجوز جدید تولید فراساحلی را به 25 شرکت نفتی ارائه می دهد. این وزارتخانه در مجموع 47 مجوز تولید را به 25 شرکت نفتی مختلف در این دور ارائه کرد که شامل 29 مجوز در سراسر دریای شمال، 16 مجوز در دریای نروژ و دو مجوز در دریای بارنتس بود.

مجوز تولید فراساحلی نفت

وزارت نفت و انرژی نروژ 47 مجوز جدید تولید را در فلات قاره نروژ به عنوان بخشی از دور مجوز APA 2022 ارائه کرده است. طبق بیانیه این وزارتخانه، جوایز در مناطق از پیش تعریف شده (APA) یک دور اکتشاف سالانه برای مجوز بیشتر مناطق بالغ در قفسه نروژ است.

47 مجوز تولید ارائه شده در این دور شامل 29 مجوز در سراسر دریای شمال، 16 مجوز در دریای نروژ و دو مجوز در دریای بارنتس است. در این دور در مجموع 25 شرکت نفتی مختلف با سهام در 47 مجوز ارائه شد که 12 شرکت بیش از یک مجوز بهره برداری را دریافت کرده اند.

47 مجوز تولید جدید

ترجه اسلند وزیر نفت و انرژی گفت: من مفتخرم که می توانم 47 مجوز تولید جدید را در مناطق از پیش تعریف شده به شرکت های مختلف ارائه دهم.

فعالیت‌های اکتشافی بیشتر و اکتشافات جدید برای حفظ تولید نفت و گاز در طول زمان، هم برای نروژ و هم برای اروپا مهم هستند.

این وزارتخانه دور صدور مجوز را در ژوئن سال گذشته اعلام کرده است و از شرکت ها خواسته است تا قبل از 12 سپتامبر 2022 درخواست ارسال کنند.

26 مجوز تولید جدید

از 26 شرکت درخواست دریافت کرده بود که مورد رسیدگی قرار گرفت و مجوزها به آنها اعطا شد.

در یک توسعه جداگانه، Equinor اعلام کرد که 26 مجوز تولید جدید در دور APA 2022 دریافت کرده است، از جمله 18 مجوز به عنوان اپراتور و هشت مجوز به عنوان شریک.

از مجموع 26 مجوز، 16 مجوز در دریای شمال، 9 مجوز در دریای نروژ و یک مجوز در دریای بارنتس است. این شرکت در حال برنامه ریزی برای مشارکت در 25 حلقه چاه اکتشافی در سال جاری است.

اکتشافات در نزدیکی زیرساخت‌ها

Jez Avery، معاون ارشد اکتشاف و تولید زیرسطحی Equinor Norway گفت: اکتشافات در نزدیکی زیرساخت‌های موجود به حجم کمتری برای توسعه تجاری نیاز دارند و می‌توانند به سرعت و با انتشار CO2 کم وارد جریان شوند. بنابراین ما ارزش ایجاد شده از زیرساخت های موجود را که در یک دوره طولانی در NCS ایجاد شده است، به حداکثر می رسانیم.

اکتشاف برای جاه طلبی ما برای تبدیل NCS از استان نفت و گاز به یک استان انرژی گسترده ضروری است. حجم گاز جدید کلیدی برای توسعه زنجیره‌های ارزش جدید هیدروژن برای اروپا خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *