قرارداد بلندمدت تامین میعانات گازی قطرانرژی

قرارداد بلندمدت تامین میعانات گازی قطرانرژی

به گزارش بازار نفت و گاز، قطر انرژی قرارداد 10 ساله تامین میعانات گازی با گروه ENOC امارات را اعلام کرد. این قرارداد توسط قطر انرژی، به نمایندگی از قطر پترولیوم برای فروش محصولات نفتی شرکت با مسئولیت محدود (QPSPP) و ENOC Supply & Trading LLC، یکی از شرکت های تابعه ENOC امضا شد.

تامین میعانات گازی

قطرانرژی یک قرارداد بلندمدت تامین میعانات گازی با گروه ENOC مستقر در دبی، یک بازیگر پیشرو یکپارچه انرژی جهانی، اعلام کرده است. این قرارداد توسط قطر انرژی، به نمایندگی از قطر پترولیوم برای فروش محصولات نفتی شرکت با مسئولیت محدود (QPSPP) و ENOC Supply & Trading LLC، یکی از شرکت های تابعه ENOC امضا شد. قرارداد فروش 10 ساله شامل عرضه حداکثر 120 میلیون بشکه میعانات گازی به گروه ENOC از جولای 2023 است.

فروش بلندمدت میعانات گازی

آقای سعد شریدا الکعبی، وزیر انرژی و مدیر عامل قطر انرژی گفت: ما از امضای این قرارداد فروش بلندمدت میعانات گازی خرسندیم و روابط قطر انرژی با ENOC را بیشتر تقویت می کنیم. به سال 2008 برمی گردیم. ما مشتاقانه منتظر ایجاد روابط کاری تاریخی و اعتماد به صادرات میعانات گازی قطر برای کمک به رشد و توسعه بیشتر شرکایمان هستیم که امیدوارند به آن دست یابند.

قرارداد بلندمدت با قطر انرژی

سیف حمید الفلاسی، مدیر عامل گروه در ENOC گفت: ما مفتخریم که این قرارداد بلندمدت را با قطر انرژی امضا کنیم تا همکاری و مشارکت بین هر دو سازمان را تقویت کنیم که تعهد ما را برای ارائه ارزش استثنایی به مشتریان و ذینفعان خود تکرار می کند.” ما به‌عنوان یک بازیگر پیشرو یکپارچه انرژی، نقشی را که در کمک به موفقیت مستمر امارات از طریق همکاری با نهادهای دولتی در سراسر جهان ایفا می‌کنیم، می‌شناسیم.

فروش مستقیم به کاربران نهایی

این توافق بر استراتژی قطر انرژی در ایجاد فروش مستقیم با کاربران نهایی و ایجاد روابط تجاری و همکاری استراتژیک تاکید می کند. شرایط توافق به طرفین اجازه می‌دهد تا حجم میعانات گازی تحت قرارداد را افزایش دهند، زیرا انتظار می‌رود پس از آنلاین شدن پروژه‌های توسعه شمال فیلد شرق (NFE) و شمال فیلد جنوب (NFS) حجم میعانات گازی اضافی از قطر صادر شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *