تولید تجاری طلای ابوجار در ساحل عاج

تولید تجاری طلای ابوجار در ساحل عاج

به گزارش بازار نفت و گاز، Tietto به تولید تجاری در معدن طلای ابوجار، ساحل عاج دست می یابد. شرکت استخراج معدن استرالیا در کمتر از 18 ماه پس از آغاز فعالیت های ساخت کارخانه فرآیند ابوجار به تولید طلای تجاری دست یافته است.

تولید تجاری طلای ابوجار

شرکت Tietto Minerals از آغاز تولید تجاری در معدن طلای ابوجار در ساحل عاج، غرب آفریقا خبر داد. شرکت تولید طلا مستقر در استرالیا در کمتر از 18 ماه پس از آغاز فعالیت های ساخت و ساز کارخانه فرآیند ابوجار به تولید طلای تجاری دست یافته است.

با این حال، برای دقیق‌تر کردن این موضوع باید بیشتر اطلاعات در مورد شرایط و فرآیندهایی که این شرکت برای تولید طلا به کار برده است، داشته باشیم. همچنین لازم به ذکر است که تولید طلا در کارخانه‌های فرآیندی مانند ابوجار نیازمند تجهیزات و فرآیندهای پیچیده و حساسی است که به دقت و دانش فنی بالا نیاز دارد.

تولید طلا در معدن ابوجار

در سه ماهه ژوئن 2023، Tietto Minerals 15592 اونس طلا در معدن ابوجار تولید کرد که قبل از آن 9500 اونس در سه ماهه مارس تولید شد. به گفته این شرکت، توان عملیاتی آسیاب از نرخ مطالعات امکان سنجی قطعی (DFS) چهار میلیون تن در سال در ماه ژوئن فراتر رفته است.

علاوه بر این، با بهینه‌سازی مستمر، توان عملیاتی آسیاب به بیش از 16000 تن در روز در ماه ژوئن رسیده است. Tietto Minerals همچنین قصد دارد در نیمه دوم سال جاری از ظرفیت تولید کارخانه فراتر رود.

افزایش نرخ‌های استخراج

مت ویلکوکس، مدیر عامل و مدیرعامل Tietto Minerals گفت: ما خوشحالیم که در کمتر از 18 ماه پس از شروع عملیات خاکی در کارخانه فرآیند به این نقطه عطف در ابوجار رسیدیم و از همه اعضای تیم برای تلاش‌هایشان برای دستیابی به این نتیجه تشکر می‌کنم.

نرخ‌های استخراج به‌طور قابل‌توجهی در طول سه ماهه افزایش یافت و ما پیش‌بینی می‌کنیم که جریان نقدی خالص قوی را در نیمه دوم به همراه داشته باشیم زیرا استخراج و آسیاب را پس از دستیابی به تولید تجاری در ماه ژوئن بهینه می‌کنیم.

پروژه طلای ابوجار

پروژه طلای ابوجار که در حدود 30 کیلومتری دالوآ در غرب مرکزی ساحل عاج واقع شده است، شامل سه مجتمع اکتشافی به هم پیوسته است که در زمینی به مساحت 1114 کیلومتر مربع گسترده شده اند. این مجتمع‌ها شامل معادن طلا و نقره هستند و توانایی استخراج بالایی دارند.

همچنین این پروژه شامل تأسیسات و تجهیزاتی مانند کارخانه‌های فرآوری، سیستم‌های حمل و نقل و زیرساخت‌های مربوط به تأسیسات معدنی است. Tietto Minerals اولین بار در این پروژه در ژانویه 2023 ریخته شد و راه اندازی کارخانه فرآیند در معدن طلای ابوجار را در مارس 2023 به پایان رساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *