توسعه نیروگاه زمین گرمایی در نیوزیلند

توسعه نیروگاه زمین گرمایی در نیوزیلند

به گزارش بازار نفت و گاز، اورمات قراردادهایی را برای توسعه نیروگاه زمین گرمایی 50 مگاواتی در نیوزیلند امضا کرد. این توافقنامه حضور Ormat را در بازار پر رونق نیوزیلند تقویت می کند و از نیازهای برق رو به رشد این کشور حمایت می کند و در عین حال تلاش های کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را پیش می برد.

شرکت اورمات

شرکت Ormat Technologies (Ormat)، یک شرکت پیشرو زمین گرمایی، ذخیره انرژی، فتوولتائیک (PV)، انرژی خورشیدی و انرژی بازیافتی، امروز از امضای قراردادهایی با Eastland Generation Limited (EGL) برای ساخت نیروگاه 50 مگاواتی در نیوزیلند خبر داد. EGL یک شرکت تابعه Eastland Group Limited و یک شرکت زیرساخت منطقه ای است. این توافقنامه حضور Ormat را در بازار پر رونق نیوزیلند تقویت می کند و از نیازهای برق رو به رشد این کشور حمایت می کند و در عین حال تلاش های کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را پیش می برد.

توسعه نیروگاه زمین گرمایی

بر اساس مفاد قرارداد، اورمات طراحی، ساخت، راه اندازی و مالکیت نیروگاه را بر عهده خواهد داشت. EGL نیروگاه را تحت یک ترتیبات خدمات جداگانه راه اندازی و نگهداری خواهد کرد و همچنین 100 درصد از تولید نیروگاه را تحت یک قرارداد خرید برق با قیمت ثابت (PPA) خریداری خواهد کرد. نیروگاه را با قیمت خرید توافقی، مشروط به شرایط خاصی خریداری کنید.

نیروگاه زمین گرمایی

بر اساس این قرارداد، Ormat از تخصص گسترده و قابلیت های پیشرو زمین گرمایی خود برای طراحی و ساخت یک نیروگاه زمین گرمایی پیشرفته استفاده خواهد کرد. این پروژه از یک منبع زمین گرمایی اثبات شده استفاده می کند که قبلاً با موفقیت توسعه میدانی را پشت سر گذاشته است که آمادگی آن را برای عملیات کارآمد تضمین می کند.

توسعه نیروگاه در نیوزیلند

Doron Blachar، مدیر اجرایی Ormat، اظهار داشت: ما بسیار هیجان زده هستیم که با EGL وارد همکاری می شویم تا توسعه یک نیروگاه 50 مگاواتی در نیوزلند را آغاز کنیم. بازار نیوزلند برای Ormat اهمیت زیادی دارد، زیرا ما شاهد افزایش تقاضا و افزایش جذاب نرخ انرژی در منطقه هستیم. ویژگی هایی که مستقیماً با اهداف توسعه ظرفیت تولید و مجموعه استراتژیک ما مطابقت دارد. به عنوان یک اپراتور پیشرو زمین گرمایی با تولید تجهیزات و تخصص EPC، ما در موقعیت خوبی هستیم تا در رشد بخش انرژی نیوزلند مشارکت داشته باشیم و در عین حال به انتقال به تولید برق پاک و پایدار کمک کنیم.

همکاری Ormat با EGL نشان دهنده تعهد آن به گسترش ردپای خود در بازارهای کلیدی و تعهد آن به ارائه راه حل های انرژی پاک، قابل اعتماد و مقرون به صرفه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *